• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    VERONIKA22: kdekoliv a nechat si to poslat přes balicky.eu
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Měla bych zoufalý dotaz kde si v Německu objednat harry potter lego? V čechách je normání cenu kompletně nedostupné a 800kč navíc se mi dávat nechce. To si ho radši nechám zaslat přes hranice. Na amazon.de vidím jen nějaké nesmyslné ceny ještě o tisíce vyšší. Popř. je tu někdo kdo cestuje přes hranice a prodává/dováží lego?
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: navod viz nize. kdyz se to dela presne podle nej, jde to. bud cely model ve stud.io ulozit jako ldr, pak otevrit v ldcad a udelat hadice a zpatky importovat do stud.io, nebo jen udelat hadice v ldcad a importovat k modelu ve stud.io. nejvetsi opruz bylo naucit se v ldcad. strasne mi tam vadi system prace - jen otocit model me prijde jako bych byl ozraly, ale je to asi otazka zvyku. hlavne se musi pouzit LQ modely hadic/kabelu. navod jak delat hadice je na strankach ldcad.
    na foru stud.io slibuji ze hadice uz budou brzy, a asi jo, protoze primitivy hadic a kabelu ve stud.io jsou, jenom nejdou ohybat.
    Using LDCad flexible parts with Studio
    https://forums.ldraw.org/thread-23006.html

    JON: ty scratches jdou ve stud.io nastavit, ciselne vic nebo min. tohle je standartni nastaveni, priste ale dam mene. ta matnost je myslim dana tou uv degradation, jeste to musim prozkoumat.
    JON
    JON --- ---
    KAERO: "scratches" - takhle nejsou dojebany snad ani kosticky co jsem rozebiral zubama uz v 80. letech.
    Ale teda klobouk dolu.
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Dáš někdy do kupy návod, jak tyhle drátózy naimportovat do stud.io? Vypadá to fakt hustě!
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KAERO: sry to jsem přehlédl, beztak je už asi prodáno...
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: hovno!
    KAERO
    KAERO --- ---
    valte bulvy! :)
    naucil jsem se udelat hadice, naimportovat je do stud.io a pouzit jejich superrenderer.
    druhy obrazek je s nastavenim "uv degradation" a "scratches"



    KAERO
    KAERO --- ---
    TOMBRIDER: z inzeratu: " Kvůli neskladnosti neposílám poštou.". ale to je jedno, stejne bych to asi nekoupil. ale trha mi to zily :|
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KAERO: Posílá, ale jen při platbě předem.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    VACA: Já v tom taky problém nevidím :)
    Jen když jsem projel jeho inzeráty tak na mne dýchlo takové to ukončení dětství. Ale samo to neznamená že to neprodává bezdětnej padesátiletej chlápek :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    VACA: a hlavne tim ze to neposila postou tak tam ten inzerat porad jeste visi! a strasne me to prudi, protoze ted do prahy nejedu! :)
    VACA
    VACA --- ---
    TOMBRIDER: Je to mozny, ale tak v tom nevidim zadnej problem, naopak. Je videt ze dlouho jen staly, nebudou zhoblovany...
    A taky se to imho odrazi na cene, prekupnik stavebnic by za to chtel vic. Tohle je v podstate za cenu jen toho 8258. Ktery se ale vetsinou lidi stejne snazej prodat za vic..
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    VACA: To vypadá jakože nějaký klouček shání prachy a rozprodává svoje hračky :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    TOOMIX: by me zajimalo cim to lepi. teda - myslim si ze jsou kostky slepene k sobe, minimalne nektere, protoze kdyz vytahuje patro s tim kulecnikovym stolem, tak to tago na stole se ani nehne, i kdyz to patro naklapi.
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: rozbitej odkaz...

    LEGO Technic odtahovák, jeřáb - Praha - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/Viktorbazar/detail/58353397-lego-technic-odtahovak-jerab
    VACA
    VACA --- ---
    Po delsim case jsem to otevrel. Ja rozhodne nic neporizuju! :) Ale jak tu probehlo, do zacatku imho slusnej zaklad technicu za slusnej prajs...

    LEGO Technic odtahovák, jeřáb Sbazar.cz www.sbazar.cz/Viktorbazar/detail/58353397-LEGO%20Technic%20odtahov%C3%A1k,%20je%C5%99%C3%A1b
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dobrej blázen

    The inside of this LEGO tower will blow your mind!
    http://www.youtube.com/watch?v=yzULFj7ypqY
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    KAERO: Tak jsem take uvazoval. Na ty studded si pak muzou postavit jakou chteji nastavbu z "normalnich" kostek.
    KAERO
    KAERO --- ---
    SHMADE: mno to bych se taky ohradil. moc city v tom mixu neni. je tam malo ozubenych kol.
    navic podle mne se detem stavi lepe ze studded nez z novych technicu. samozrejme ze komplikovanejsi stavby jsou lepsi ve studless.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    JANFROG: tak to maj jeste cas
    Ty deti jsou vyborna vymluva na to si koupit hracicku pro sebe.
    OT My hodne jedem RC auta, zacalo to, ze kdyz klukovi byly necely 3 tak jsem si koupil pro sebe expedici s tim, ze si bude s tim skouset i kluk, zena byla spokojena, ze kdyz jsme sli nekam na prochazku s autem, tak kluk usel v pohode i pres 5km bez toho, aby knoural a dozadoval se noseni, pak dostal svoje auto, kdyz mu bylo 5, ted dostala svoje i dcerka ke 4. narozeninam https://www.peckamodel.cz/ecx01011i-ecx-barrage-1-9-4wd-kit-rtr .
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam