• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Katalog lego součástek/celých setů k vytištění na 3D tiskárně

    PrintABrick - Web catalogue of LEGO® parts for 3D printing
    https://printabrick.org/
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    Custom LEGO Bugatti – Beyond the Instructions
    http://www.youtube.com/watch?v=ekWWeLkPsnE
    BATY
    BATY --- ---
    BATY: Nevim proč, mi někdy nyx některý fotky tak hnusně ještě víc zmenší...
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    VERONIKA22: vlaky nemaj moznost programovani, je to videt i v te appce na telefonu, ze je to jen na ovladani
    BATY
    BATY --- ---
    Ještě všichni 3 spolu a konec spamu s draky :)

    SITH
    SITH --- ---
    PETJU: kolik to má na délku?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Dotaz číslo 2: je nekde navod co znamenaji ktere znacky pri programovani lega pomoci scratche ci jak se ten jazyk jmenuje? Ty zlute nove vlaky si myslim, ze maji taky tuto moznost programovani
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VERONIKA22: tak dnes zase vyzkouseno a nekolikrat na ruznych telefonech to fungovalo 1min vzdy a pak jedenkrat 8min a opet neovladatelna jedna kola. Asi tedy napisu do lega at mi poradi jak se tohle reklamuje :-( ale stejne si myslim, ze v auticku asi chyba nebude?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Je to batmanmobile 76112. Mne je prave divny, ze staci aplikaci ukoncit a zase to chvili funguje. Uz jsme to zkusili ze dvou ruznych telefonu a vzdy stejne. Jeste zkusime zitra dalsi zarizeni a uvidime. Lego jsem jeste nikdy nereklamovala tak to bude zase novinka :-(
    KAERO
    KAERO --- ---
    VERONIKA22: ja jsem koukal na 2 video recenze, a nikdo to nezminoval. zkus to jeste na jinem telefonu/tabletu, abys vyloucila problem vlastniho zarizeni, a pokud to bude stejne, tak asi reklamovat.
    BATY
    BATY --- ---
    VERONIKA22: A jaký číslo setu to má? Přesně nevím jaké autíčko myslíš...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Chtela bych se zeptat zda uz ma doma nekdo batman auticko a zda vam ovladani pres aplikaci funguje dobre? Nam vzdy po 4min prestane fungovat ovladani levych kol. Deje se to stale a stale. Pomuze vypnuti aplikace a pak zase po 4min opet jedny kola nefunguji. Prijde mi, ze chyba je v aplikaci ale je toto divne :-(
    KAERO
    KAERO --- ---
    synovec dostal tohle:

    fy Sluban. nektere dilky vypadaly v pohode, ale nektere dilky byly prohnute a jine byly z mekciho plastu. par dilku bylo vlastni konstrukce - tj. takove dilky LEGO nevyrabi. vcetne desticky s cupliky z obou stran :)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ja vcera sw. Zatim asi nejzavavnejsi staveni, ma skvele vymyslenej vnitrek...

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    My ted jedeme Lego Friends. Ani se mi nechtelo verit, ze tech 200 stran je vse navod :D
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: a jsou tam samolepky nebo potištěné dílky?
    BATY
    BATY --- ---
    PETJU: a jsou tam samolepky nebo potištěné dílky?
    SITH
    SITH --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: včera jsem vláček vytáhnul v obýváku, postavil koleje, pustil vlak a dcera s nadšením dávala mezi koleje ty akční prvky, aby vlak troubil, natankoval, otočil směr atd... Pak jsme naložili žirafy, hrochy, velrybu a vozili je dokola, to se jí moc líbilo, takže dobrý, ono to půjde :)
    BATY
    BATY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam