• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Jsem teď vyzkoušel sbrick ovládat gamepadem a byl jsem mile překvapen jak to bylo snadné, prostě jsem jen gamepad píchnul kabelem do telefonu a v aplikaci nastavil. Zkoušel jsem obyčejný nějaký No Name dále DualShock 3 i DualShock 4 všechno fungovalo bez problémů. možná kdybych chtěl mít ovladač s telefonem spárovaný přes Bluetooth tak by to bylo trochu složitější ale ten kabel mi vlastně nějak nevadí a je to mnohem lepší ovládat to fyzickým ovladačem než honit prsty po telefonu. Jediné co vlastně bylo divné je to že na dualshocku 3 fungovaly triggery L2 R2 normálně analogově, ale na dualshocku 4 pouze jako digitální vstup...
    TOMG
    TOMG --- ---
    KAERO: já od toho tehdy nic moc nečekal a docela mě to příjemně překvapilo.
    KAERO
    KAERO --- ---
    TOMG: nebyla pitoma? 5x jsem to videl jen ja sam, deti jeste vickrat :)
    TOMG
    TOMG --- ---
    Jsem včera narazil, že bude v únoru 2019 Lego Story 2 a přičemž 1 nebyla tak úplně pitomá. Synátor tu 1 viděl už asi 5x.
    KAERO
    KAERO --- ---
    JOPS: no a zamestnanci nejsou blbi, a neprodavaji to posleze za 50 % obchodni ceny, ale neco mezi. znama jednou mela moznost nakupu od zamestnankyne lega jako protisluzbu, a jelikoz znama na legu neujizdi, tak jsem si mohl vybrat ja, a vyslo to na cca 70 % u setu s obchodni cenou 1800,- Kc.
    EMMET
    EMMET --- ---
    JOPS: Ono je to ještě trochu složitější: Aby jim jeden zaměstnanec nevykoupil regál, tak na tyhle drahé sety existuje limit 1 krabice za den. A tím není myšleno, že 1 kus od konkrétní stavebnice, ale 1 stavebnice z kategorie limitovaný odběr, kam spadá Creator Expert, exkluzivní Technic nebo sběratelské sady Star Wars... Mindstorms má snad omezení na 2 ks. Cokoliv v krabičce je pak limitováno na 3 stejné kusy, ostatní (polybagy, battle packy v blisteru, diáře, ...) je limitovano na 5 ks stejného zboží.

    Prodejna je otevřená jen v některé hodiny, takže zaměstnanec na směnném provozu má reálně šanci tam zajít max 2x do týdne.
    JOPS
    JOPS --- ---
    EMMET: a znate nekdo nejakeho managera z Lega ? :) klidne bych ho o par krabic obral. Samozrejme o ty kolem 6-10k :)))
    EMMET
    EMMET --- ---
    BATY: Celkový objem nákupu, který můžeš podniknout v LEGO obchodě se odvíjí od pozice, kterou zastáváš. manageři apod mají násobně větší.
    BATY
    BATY --- ---
    TOM_HOST: To je ale jen za 10.000 Kč ročně...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    50% sleva na nákup produktů LEGO v zaměstnaneckém obchodě

    Mmmmm
    GREW
    GREW --- ---
    KAERO: Protoze je to delnicka pozice na trismenej provoz za nic moc penize.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Akorát tam nikde nevidím platové podmínky :(
    KAERO
    KAERO --- ---
    NOIK: heh, clovek travi mladi na vysce, studuje ostosest, a pak se u takoveho skveleho mista dozvi, ze "Vzdělání: vzdělání není podstatné" :)
    NOIK
    NOIK --- ---
    hele na mě tady vypadlo, třeba někdo bude mít zájem:)

    Prace.cz - Modelář: Stavitel LEGO® modelů pro marketing a zábavní parky - LEGO Group
    https://www.prace.cz/...690349/?rps=77&gclid=EAIaIQobChMImOO84Kff3wIVyybgCh0cQwfFEAEYASAAEgLZ4_D_BwE
    KAERO
    KAERO --- ---
    vyzivny clanek:
    If You Swallow A Lego, Here Is When You'll Get It Back
    https://www.forbes.com/...8/11/24/if-you-swallow-a-lego-here-is-when-youll-get-it-back/#553e642e5d01
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    VACA: v číně :-D
    BATY
    BATY --- ---
    Koupil jsem si teď na Alze Ninjago Movie Fire Mech... Už mě nebaví, že mám toho nejmenšího draka, když si hrajeme!

    Koupím na bricklinku pár dílků a udělám mu i kolenní klouby.
    BATY
    BATY --- ---
    Lego nad zlato :)
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    TOOMIX: Zrovna je na Aukru. Ale je to darda.

    AUKRO – největší české online tržiště
    https://aukro.cz/lego-vesmir-monorail-6991-s-navodem-6939250684
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam