• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Nejde jen o lego, jsou tam televize, kávovary atd atd. Prostě mají ve smlouvě, že neprodané zboží musí vrátit dodavateli nebo zničit. Tak než aby administrovali, že tuhle televizi pošlete támhle, tenhle kávovar támhle, tuhle lego stavebnici táhmle a stálo je to administraci a dopravné, tak to raději hodí na hromadu a nechají zničit...
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: hlavne mi nedochazi, proc tohle lego likviduji, kdyz je jeste v normalni nabidce na lego.cz? a pokud uz neni, proc to neprodavat se slevou? a i kdyby ani tohle, kazdy detsky domov by za to byl vdecny.
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Kdyby to měli vracet, viď, tak to raději nechají zničit. To je síla, takovéhle plýtvání...
    KAERO
    KAERO --- ---
    puste si video v clanku, cas 1:00 - amazon nici neprodane zasoby, a je tam Lego harry potter za 128 euro!
    https://zahranicni.ihned.cz/...ony-kusu-neprodaneho-zbozi-rocne-francouzska-vlada-tomu-chce-zabranit
    BATY
    BATY --- ---
    ROENICK: gratuluju!

    Kdybys to chtěl složit, tak děj vědět ;)
    ROENICK
    ROENICK --- ---

    haz it!



    jetina z ebay, cenu radsi nekomentuju (ale co jsem tech drazeb sledoval vic, tak to bylo jeste dobry), novy tam litaj i za osmicku a vic.. uz se na nej tesim :) Je toho skoro 4kg pytel :)

    holt kdyz byl novej prislo mi to drahy ale klasicky jen to zdrazuje..

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Awesome LEGO Indiana Jones Boulder Scene with 6 Motors!
    http://www.youtube.com/watch?v=PpXHn82Jhm0
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Jsem teď vyzkoušel sbrick ovládat gamepadem a byl jsem mile překvapen jak to bylo snadné, prostě jsem jen gamepad píchnul kabelem do telefonu a v aplikaci nastavil. Zkoušel jsem obyčejný nějaký No Name dále DualShock 3 i DualShock 4 všechno fungovalo bez problémů. možná kdybych chtěl mít ovladač s telefonem spárovaný přes Bluetooth tak by to bylo trochu složitější ale ten kabel mi vlastně nějak nevadí a je to mnohem lepší ovládat to fyzickým ovladačem než honit prsty po telefonu. Jediné co vlastně bylo divné je to že na dualshocku 3 fungovaly triggery L2 R2 normálně analogově, ale na dualshocku 4 pouze jako digitální vstup...
    TOMG
    TOMG --- ---
    KAERO: já od toho tehdy nic moc nečekal a docela mě to příjemně překvapilo.
    KAERO
    KAERO --- ---
    TOMG: nebyla pitoma? 5x jsem to videl jen ja sam, deti jeste vickrat :)
    TOMG
    TOMG --- ---
    Jsem včera narazil, že bude v únoru 2019 Lego Story 2 a přičemž 1 nebyla tak úplně pitomá. Synátor tu 1 viděl už asi 5x.
    KAERO
    KAERO --- ---
    JOPS: no a zamestnanci nejsou blbi, a neprodavaji to posleze za 50 % obchodni ceny, ale neco mezi. znama jednou mela moznost nakupu od zamestnankyne lega jako protisluzbu, a jelikoz znama na legu neujizdi, tak jsem si mohl vybrat ja, a vyslo to na cca 70 % u setu s obchodni cenou 1800,- Kc.
    EMMET
    EMMET --- ---
    JOPS: Ono je to ještě trochu složitější: Aby jim jeden zaměstnanec nevykoupil regál, tak na tyhle drahé sety existuje limit 1 krabice za den. A tím není myšleno, že 1 kus od konkrétní stavebnice, ale 1 stavebnice z kategorie limitovaný odběr, kam spadá Creator Expert, exkluzivní Technic nebo sběratelské sady Star Wars... Mindstorms má snad omezení na 2 ks. Cokoliv v krabičce je pak limitováno na 3 stejné kusy, ostatní (polybagy, battle packy v blisteru, diáře, ...) je limitovano na 5 ks stejného zboží.

    Prodejna je otevřená jen v některé hodiny, takže zaměstnanec na směnném provozu má reálně šanci tam zajít max 2x do týdne.
    JOPS
    JOPS --- ---
    EMMET: a znate nekdo nejakeho managera z Lega ? :) klidne bych ho o par krabic obral. Samozrejme o ty kolem 6-10k :)))
    EMMET
    EMMET --- ---
    BATY: Celkový objem nákupu, který můžeš podniknout v LEGO obchodě se odvíjí od pozice, kterou zastáváš. manageři apod mají násobně větší.
    BATY
    BATY --- ---
    TOM_HOST: To je ale jen za 10.000 Kč ročně...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    50% sleva na nákup produktů LEGO v zaměstnaneckém obchodě

    Mmmmm
    GREW
    GREW --- ---
    KAERO: Protoze je to delnicka pozice na trismenej provoz za nic moc penize.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Akorát tam nikde nevidím platové podmínky :(
    KAERO
    KAERO --- ---
    NOIK: heh, clovek travi mladi na vysce, studuje ostosest, a pak se u takoveho skveleho mista dozvi, ze "Vzdělání: vzdělání není podstatné" :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam