• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    Kdybyste si chteli postavit Lego Drona
    (navod od osoby, ktera postavila Lego ponorku)

    Making a Drone with Lego Motors and Propellers
    https://www.youtube.com/watch?v=wUVvQk7XLd4
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GLADILAF: ale tady na mě dýchla nostalgie, protože si přesně tyhle figurky pamatuju z 90s, jen jsme nevěděli, co z nich má bejt. no super!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    na mě teda udělal dojem celej lego příběh vč tematickejch skládaček. tak jsem mlaďochům něco pořídil, ale abych tady fotil každýho dinosaura, na to mě neužije a velký věci nemám.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    aspoň tu loď jsem vzal hned :-)

    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    a jeden povánoční chaos shrnutý na stranu, skládající se z Lego Minecraft a Lego Friends (zítra to vyfotím pořádně, teď jsem to jenom bliknul od psacího stolu :o) )

    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GLADILAF: první co mě napadlo bylo - křižáci dobývají Vítkov :-)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    DIXIE: verim. Zensky vyhazujou a nepremysli
    KAERO
    KAERO --- ---
    DIXIE: vyhodit lego? to je prece 8. hlavni hrich, neboli prekroceni 11. prikazani.
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    DIXIE: To teda nic moc :-( Soucitim.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    WERT: Ja ji do te doby mel docela rad, ted je tam takova pachut... Dost vyrazna...
    Jsem jeste nemel deti kdyz jsem mu ho daval, jinak bych ho zaprel (lego, bratra, whatever ;)
    WERT
    WERT --- ---
    DIXIE: Slusny... to je na vrazdu.
    Ja dal synovcum vsechno svy lego, (kompletni) a ted kdyz se to ke me vratilo zpatky je toho tak polovina... mozna min:)
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    Věřilo byste, že pulku lega z dětství kterou jsem dal bráchovi kdyz o nej pozadal pro dceru jeho zena vyhodila, ze uz si s tim mala nehraje? :(
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Nové dobrodružství začíná:D

    KARADUM
    KARADUM --- ---
    Kdyby nekdo mel zbytecnych 20000+ a chtel starsi kousky Lega:
    Facebook inzerat
    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    Kdyz uz kvuli synovi prestavuju mecha z Overwatche na auto, tak poradny!

    KAFES
    KAFES --- ---
    KANAREK1: je spoustu toho mam taky, +- komplet:) na panický jsem byl milejsi, takze mam helmy v pohode:)
    BONGI
    BONGI --- ---
    KAERO: Ještě bych si dal pozor na "min buy". Bohužel se stává, že ti, co mají hodně věcí, mají také vysoké minimum nákupu. Pak je dobré se podívat na "terms" u jednotlivých prodejců. Někdy bývají skryté poplatky za balné, či minimální cenu jednoho lotu, i když celková minimální cena není daná. Dost slušně vychází koupě a poštovné v Holandsku. Jo a rozhodně nezapomenout kupovat přes Paypal, i když někteří prodejci připočítávají cca 3 procenta z ceny. Ale je to bezpečné a proti bankovnímu převodu levné.
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    KAERO: Aha, diky. To mi prijde jako docela skoda, docela bych cekal takovou funkci, prijde mi to prirozene a prakticke.
    Programky zkusim najit, v nejhorsim neco napisu sam (to mozna bude rychlejsi, nez to hledat :-)
    KAERO
    KAERO --- ---
    JANFROG: primo na bricklinku to nejde. ale existuje nejaky set consolovych programku pro linux co by to mely umet. ale je to uz dva roky co jsem je zkousel tak si nepamatuju odkud jsem to vzal.
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    Kdyz uz jsme u toho bricklinku, mam seznam dilku ze stud.io na jeden MOC, udelal jsem z toho "wanted list".
    Mam rekneme dva sety, co (doufam :-) maji vetsinu z toho, takze potrebuji z meho "wanted list" odebrat vsechno, co je v tech setech co mam.
    Neprisel jsem na to, jak to udelam. Umi to nekdo? Nebo na to jdu uplne spatne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam