• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KAERO: Na trvalé samolepky je supr materiál na vodě odolné samolepky, používám na závodní auta, když se jezdí i za špatného pocasi... Ty drží skvele, ale nechávaj lepidlo, tak to chce pak očistit, jen teda při tisku to chce myslet trochu dopředu a A4 pěkně vyplnit i nějakými do budoucna... Jinak to na oboje tisknu taky na normál barevné laserovce.
    KAERO
    KAERO --- ---
    nalepky jsem vytiskl na obycejny papir do tiskarny a prilepil tycinkovym lepidlem.
    nevim jak udelat lepsi krome objednani nekde na netu, a to by asi stalo dost penez? odlepovat nemusim, ten model je trvaly. ale mam pristup jen k laserovce (barevne)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Něco jak se dělaj takový ty nástěnky bez špendlíku...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BATY: Já třeba dělám samolepky na materiál yupo-tako je to samolepka s nanoskopickejma přísavkama, takže se dá soupnout aniž by zanenechávala zbytky lepidla, a klidně aplikovat na jinej model znova...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    BATY: ja vim, nekdy to je voser.. ale kdyby si to sedlo vypadalo by to na tom vrtulniku luxusne
    BATY
    BATY --- ---
    ANDR3E: Když se ti tam nepřimotá chlup nebo vlas tak jo ;)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    na pruhledny folii by to vypadalo dobre :)
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: A jak vyrábíš nálepky?
    KAERO
    KAERO --- ---
    Jsem si pridelal nalepky na diorama s vrtulnikem 66. Akorat ten papir je mnohem belejsi nez kostky, co jsem koupil z bricklinku jako pouzite:

    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: No, těch pár dílků navíc mohli obětovat, aby to bylo v měřítku k sobě :/ Takhle si člověk musí koupit ještě 31091...
    KAERO
    KAERO --- ---
    ROENICK: jj byl, s detma. mladsi kluk byl na to jeste maly, ale se starsim jsme to prochazeli 3 hodiny.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KAERO: nebo je to nová Tesla?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KAERO: slusny FAIL

    mimochodem byl jsi na Space Discovery? krasny veci tam jsou, vcetne kokpitu space shuttle. A nejaky trysky z rakety, co spadla v 60tych letech do atlantiku, 2013 ji vylovili a zrestaurovali. Pusobeni more je na tom dobre videt
    KAERO
    KAERO --- ---
    S prekvapenim jsem zjistil, ze v novem modelu International Space Station je podmerecny raketoplan. Proste je mnohem mensi nez ma byt. Nechapu tu logiku, vydat velkou ISS a k ni maly raketoplan? Jako ze je v dali a odleta? Prvni co clovek udela je ze raketoplan dokuje k ISS a ....



    CHIX
    CHIX --- ---
    me ty kostky poslednich par let prestavaj dobre drzet.
    jak kdyby to delali z neceho mekciho...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    BATY: my máme doma lega mraky, ale s něčím podobným jsem se ještě nesetkal. A to ani když jsme s dcerou třeba přicvakli něco jinam a museli to páčit pryč, tak se nic nepolámalo.
    Když mi vypadl z ruky tenhle Minecrafťáckej drak, proletěl se vzduchem a křápnul sebou o zem, tak se mu nic nestalo. Akorát se částečně rozložil a museli jsme ho resuscitovat, ale neprdlo nic.

    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    EMMET: To neni LEGO, ale 90% horka cokolada! :-D
    JOPS
    JOPS --- ---
    BATY: a ono i ta placata 1x2 takhle zlikvidovat uplne nejde a jedine co mi u lega praskalo, tak obcas helmy u kosmonautu z tech 80. let
    T_O_F_F
    T_O_F_F --- ---
    Tak nevím, mám LEGO přes 30-let, je špinavé, zažloutlé, okousané, ale prasklé ani jeden kus, možná panáčci v podpaží a nebo guma na kolech.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jestli si jen nemysli, ze je to orig a pritom je to fake :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam