• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    Teď jsem klukům vytáhl Volvo nakladač a zjistil jsem, že se asi nějak podělalo to servo na řízení :/
    Když se zatočí doleva a ovladač se pak pustí, tak už se nevycentruje do polohy 0. Doprava to funguje dobře. Když se vypne a zapne battery pack, tak se má taky vycentrovat a když je to zaseklé vlevo, tak taky nic. Musí se tomu pomáhat tím, že když chci vycentrovat, tak musím zatočit doprava :/ No moc dlouho to nevydrželo, zas tolik to najeto nemá...
    GREW
    GREW --- ---
    KAERO: Kazdopadne by to mohla bejt zajimava "dira na trhu" pro lego, kdyby takovydle sety zacali prodavat :D Predstava, ze by se dala koupit pojizdna 8842 nebo 8815 :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    By me zajimalo, kdyby ty dily byly z plastu, ale odlite a plne, jestli by to vydrzelo bez kovove vyztuze a kovovych lozisek.
    BATY
    BATY --- ---
    This is why 3D printing was invented to make giant Lego stuff.

    :D :D
    GREW
    GREW --- ---
    XXL 3D Printed LEGO Go-Kart! - Mantis Hacks
    https://www.youtube.com/watch?v=Ae7XLg3RFWY
    KAERO
    KAERO --- ---
    GREW: neni nic jendodussiho, nez zacit stavet vlastni verzi! :)
    GREW
    GREW --- ---
    KAERO: Za me by to chtelo neco mezi, protoze kazdej maj neco do sebe a zaroven se mi na kazdym neco nelibi.
    KAERO
    KAERO --- ---

    Ktery model Starbugu je lepsi?

    39 hlasy od 39 respondentů

      KAERO
      KAERO --- ---
      Kdyz dva delaji totez. Starbug ze serialu Cerveny trpaslik. Prvni navrh je na LEGO ideas uz asi 3 mesice, druhy navrh je par dni stary. Dole originalni Starbug.


      CHEWBACCA
      CHEWBACCA --- ---
      ANDR3E: Must have !!!!!!
      TOMBRIDER
      TOMBRIDER --- ---
      BATY: Zrovna minulí týden jsem si pouštěl video nějakého čecha co k tomu busu dojel (dotlačil) na kole.
      Netušil jsem že je to docela oblíbený turistický point. Ale cestou se brodí sic mělká(do pasu) ale prudká řeka. A dost lidí se tam utopilo.
      CHIX
      CHIX --- ---
      EMMET: no na vahu :o)
      myslim ze holky taky nevedely co mam v ruce :o)
      taky jsme s mladym pelasili pryc :o)))
      EMMET
      EMMET --- ---
      CHIX: Muzeum LEGA? To muselo být pekelně drahé...
      CHIX
      CHIX --- ---
      EMMET: funguje. mam ho asi 3roky (koupen v muzeu LEGA) az ted jsem se k nemu dostal. kabliky na prasaka (samodomo ) spojene a dela mi radost ( 3 osy )
      BATY
      BATY --- ---
      WERT: Koupil jsem teď synovi k 6 narozeninám ten lego city vlak pro pasažéry a už mám v košíku taky ten Hogwarts Express :o))

      Už dávám na BL do košíku dílky pro předělání na motorizovanou verzi. Ale ne jako ty na 9V, ale udělám to přes ten nový Power Up, aby mi to všechno jezdilo na těch plastových kolejích...
      EMMET
      EMMET --- ---
      BATY: Ačkoliv ten film osobně nemám rád, tak jsem ho uhodl, ale musel jsem si to ověřit googlením:-) Ve filmu je teda mnohem oprýskanější, tenhle vypadá, jako by zrovna vyjel z výrobní linky:-)
      KAERO
      KAERO --- ---
      BATY: jo. :)
      BATY
      BATY --- ---
      Poznáte film? :)

      KAERO
      KAERO --- ---
      Tak jsem v noci tu strukturu postavil z technicu a provazku a rano to ukazal klukum - vyrazy na tvari byly skvele :) Starsimu to docvaklo brzo, mladsimu jsem to musel vysvetlit.
      KAERO
      KAERO --- ---
      RSZ: kdyz vidim kluky si hrat s temi retizky tak vzdycky trnu ze to roztrhnou. ale asi se prestanu bat :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam