• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JOPS: ako aj klasickeho lega tak aj duplo lega existuju take "mix boxy" - velka krabica s kockami a inspirativnym navodom. poobzeraj sa po takom.

    nahodne vyguglena "duplo heart box"

    JOPS
    JOPS --- ---
    cus, mam synovce, ted mu bude rok a ja jako strejda fanatik do Lega ho potrebuju do toho trochu zatahnout. Tak samozrejme zacnu u Dupla a vzhledem k tomu, ze Lego miluju a nesnasim ta novodoba dupla, kde jsou dve kostky a k tomu postavicka. Chci nejakej poradnej set, kde je treba sto kostek, abychom mohli stavet garaz, barak, atd. Ale prijde mi, ze vsude je jenom par kostek. Rikam si, ze asi budu muset tech setu koupit vic co ? :)
    BONGI
    BONGI --- ---
    No, to je moje hlavni dilema. Drzet sestavene/vystavene sety nebo je po nejake dobe rozebrat a roztridit do puvodnich krabic - to delam ted. Jenze to mi dramaticky snizuje mnozstvi kostek na volnou tvorbu nebo staveni podle stahnutych MOC. Tam jsem prakticky odkazany na zdroje ze zakoupenych a roztridenych mix, kde ale stejne nakonec musim dokoupit dost kostek. Na druhou stranu, jakmile pouziji kostky z kompletnich setu, asi uz se to po nejake dobe bude blbe kompletovat. Jak to delate vy?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ZELGARIS: jednou za čas to sesbírám, odnesu do vany a pořádně vysprchuju
    BATY
    BATY --- ---
    ZELGARIS: Jen ofukuju balónkem co jsem měl na zrcátko na zrvadlovku. Možná koupím nějaký vzduch ve spreji...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KAERO: abychom predesli tomu nezajmu, ktery zatim u maleho prichazi velmi rychle, kdyz nemůže neco najit, tak uz je na ceste laty a sesty organizer na sroubky, tedy lego :)
    ctyri uz zena po vecerech naplnila a maly uz se naucil, ze jsou nektere dílky roztrizene a ze si ma rict o mřížky, blatniky, atd.

    Kazdopadne, resim ted skladovani lega na polickach/knihovne a jsou to strazne magnety na prach. Pouzivate nejake display boxy (aliexpress kvalita?) nebo to cpete za sklo, eventuelne neresite chytani prachu.
    Mluvim o postavenych kusech
    KAERO
    KAERO --- ---
    my jsme to tridili, protoze obcas nektery z kluku rekne ze si chce hrat s tim co vidi na nektere krabici. ale ve velke hromade napr. cervenych dilku neni schopen najit ten spravny, co je v navodu. a pak rychle ztraci zajem dokoncit stavbu. predpokladam ze az budou kluci vetsi, tak uz to nebudu muset delat.
    EMMET
    EMMET --- ---
    A to se jako musí roztřídit to na původní stavebnice? :) Vždyť míchání je základ:)
    KAERO
    KAERO --- ---
    HEJSEK23: posledni tyden jsem tridil lega kluku. urcite jich je tak 12. byly to nervy, hlavne kdyz nejmladsi to v prubehu zase rozebiral a michal :)
    roztridil jsem, schoval a vytahnul jine.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    LEGO Technic 42115: Lamborghini Sián FKP 37: Speed Build [4K]
    https://www.youtube.com/watch?v=JPLUFjulGLo
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    LEGO provides instructions for your daily life activities [Feature] | The Brothers Brick | The Brothers Brick
    https://www.brothers-brick.com/...lego-provides-instructions-for-your-daily-life-activities-feature/

    BATY
    BATY --- ---
    KUBLAJ: To je v pohodě, to se neomrzí :)
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    Tak to pardon.Klidně smažu.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    KUBLAJ: uz tu byl ale.silenost
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    Ještě jedna vymazlenost.
    Lego Technic Liebherr LTM 11200 Crane Details MOC by Jeroen Ottens
    http://www.youtube.com/watch?v=7mQGgfgjcYU
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    Třeba se bude líbit.
    LEGO Mindstorms Bridge Layer
    http://www.youtube.com/watch?v=oUJ4L4kmbHw
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Tak ja myslím, ze ho naprosto chápeme

    ROENICK
    ROENICK --- ---
    GORDHART: jerab! :)
    GORDHART
    GORDHART --- ---
    RSZ: Hlavně na co sporťák, když můžeš mít AROCSe! :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    CHEWBACCA: dededesitku?????? wtf :) tak dva litry max :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam