• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    OMNIHASH:
    SHMADE:
    lol, tak na to jsem nikdy nenarazil a to mame doma i jedno lego friends :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KUBLAJ: na to je bezva jakýkoliv Creator. Jak něco postavíte. Tak pokud ho to chytne, tak bude hned chtít vyzkoušet zbývající varianty...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MOMENT:

    LEGO Roller Skate (11253 / 18747) | Brick Owl - LEGO Marketplace
    https://www.brickowl.com/catalog/lego-roller-skate-11253-18747
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    MOMENT: Brusle, takže jakože podvozek...
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    Poradili byste mi prosím, nejakou entry level stavebnici pro čtyřletého kluka? Jde mi spíš co typově vybírat, kolik cca dílků by to mělo mít a pod. Kluk trpělivost nemá v podstatě vůbec. Skládal jsem s nim nějaký letadlo, který jsem měl já jako malej a dopadlo to tak, že jsem mu ho složil já a on si s tím pak nějaký čas hrál.
    Myslím, že zaujmout by ho mohl vesmír a vlaky, ale není to vůbec podmínka.
    Díky.
    Mě by se líbil ten Saturn, nebo ISS, ale pro mě to není :)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    KAERO: tomu rikam miniatura! ale nechapu tu cernou kosticku pod tema zlutejma antenkama (jerabama)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: ale abych jen nekecal, tady je miniatura saturnu V s launch umbilical tower a mobile service structure, to cele na launch complex 39. autor Adam Wilde:
    KAERO
    KAERO --- ---
    WERT: tak premyslim co je miniatura. meritko 1:110 bylo v plastikovych modelech brano jako miniatura, a saturn V v tomhle meritku je velky cely jeden metr :)
    WERT
    WERT --- ---
    MOMENT: Miniatury jsou stejne top!!!
    KAERO
    KAERO --- ---
    MOMENT: dobra tchyne :)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    KAERO: je to tak, proto to mam rozdelene, creator (super, ze to vubec existuje) kupuju ja a licencni (kluk ma rad star wars) kupuje tchyne. Ja pripadne klukovi stavim z hlavy miniatury.

    Tady milenium falkon (horni i spodni strilna jsou otaceci) no a ten za 3500,- koupi ted k narozeninam tchyne :D

    20200607-144435

    20200607-144509

    20200607-144548
    KAERO
    KAERO --- ---
    Nejmladsi mel narozky, chtel lego dinosaura. Ale koukam ze ty spojene s "Jurrasic park" jsou silene drahe - asi lego musi platit velke licencni poplatky? Tak jsem koupil tohle a je to skvele. Vypada to lip nez na obrazku:
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    lego

    Tak to ja nemel sanci s malym nic postavit, zvlast, pokud se jednalo o neco podle navodu, nedostal jsem se pod nekolik hodin a to uz po me zacala zena nervozne pokukovat a samotnymu se mi potom do toho nechtelo, kouoil jsem tedy prihradky, roztridil a ted cokoli mam postavit, z hlavy nebo podle navodu, do hodiny je vsechno hotovo. Takze i kdyz prijdu z prace, tak "muzu" jit si neco s mladym postavit.
    GREW
    GREW --- ---
    ZELGARIS: Tak ja mel takovej ten podpostelovej suplik, tak do pulky vejsky plnej :) Asi sem byl divnej, ale bavilo me to hledat, byl to tekovej rebus navic :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    GREW: maleho to hledani deprimuje a me taky deprimovalo a ted je to jeste horsi
    ale otazka samozrejme je, o jak velkém mnozstvi se bavime
    RSZ
    RSZ --- ---
    ..u nás přežije postavená pětina setů rok, desetina dva roky, stejně kostky i technic. Jedinej 21108 Ghostbusters přežívá už asi pátým rokem:) S čím mi tedy děti pijou krev je míchání technicu a kostek, když si chci postavit něco hejbacího, znamená to hodinový vybírání hřídelek a spojek ze všech beden.
    GREW
    GREW --- ---
    Jako, pro "modelare", ktery stavej MOC apod. to trideni chapu, ale pro me jako pro malyho caparta bylo prave soucast ty zabavy se v tom legu hrabat a hledat kosticky...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    BONGI: 6x Stanley organizer https://m.heureka.cz/kufry-na-naradi/stanley-1-93-981-zasuvkovy-organizer-39-zasuvek/ podle typu kostky
    + par "pěkných" postavenych setu, ktere tocime podle rozmaru maleho
    + krabice se speed champions, ktere si chci sam nekam vystavit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam