• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    OMNIHASH:
    SHMADE:
    lol, tak na to jsem nikdy nenarazil a to mame doma i jedno lego friends :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MOMENT:

    LEGO Roller Skate (11253 / 18747) | Brick Owl - LEGO Marketplace
    https://www.brickowl.com/catalog/lego-roller-skate-11253-18747
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    MOMENT: Brusle, takže jakože podvozek...
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    Poradili byste mi prosím, nejakou entry level stavebnici pro čtyřletého kluka? Jde mi spíš co typově vybírat, kolik cca dílků by to mělo mít a pod. Kluk trpělivost nemá v podstatě vůbec. Skládal jsem s nim nějaký letadlo, který jsem měl já jako malej a dopadlo to tak, že jsem mu ho složil já a on si s tím pak nějaký čas hrál.
    Myslím, že zaujmout by ho mohl vesmír a vlaky, ale není to vůbec podmínka.
    Díky.
    Mě by se líbil ten Saturn, nebo ISS, ale pro mě to není :)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    KAERO: tomu rikam miniatura! ale nechapu tu cernou kosticku pod tema zlutejma antenkama (jerabama)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: ale abych jen nekecal, tady je miniatura saturnu V s launch umbilical tower a mobile service structure, to cele na launch complex 39. autor Adam Wilde:
    KAERO
    KAERO --- ---
    WERT: tak premyslim co je miniatura. meritko 1:110 bylo v plastikovych modelech brano jako miniatura, a saturn V v tomhle meritku je velky cely jeden metr :)
    WERT
    WERT --- ---
    MOMENT: Miniatury jsou stejne top!!!
    KAERO
    KAERO --- ---
    MOMENT: dobra tchyne :)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    KAERO: je to tak, proto to mam rozdelene, creator (super, ze to vubec existuje) kupuju ja a licencni (kluk ma rad star wars) kupuje tchyne. Ja pripadne klukovi stavim z hlavy miniatury.

    Tady milenium falkon (horni i spodni strilna jsou otaceci) no a ten za 3500,- koupi ted k narozeninam tchyne :D

    20200607-144435

    20200607-144509

    20200607-144548
    KAERO
    KAERO --- ---
    Nejmladsi mel narozky, chtel lego dinosaura. Ale koukam ze ty spojene s "Jurrasic park" jsou silene drahe - asi lego musi platit velke licencni poplatky? Tak jsem koupil tohle a je to skvele. Vypada to lip nez na obrazku:
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    lego

    Tak to ja nemel sanci s malym nic postavit, zvlast, pokud se jednalo o neco podle navodu, nedostal jsem se pod nekolik hodin a to uz po me zacala zena nervozne pokukovat a samotnymu se mi potom do toho nechtelo, kouoil jsem tedy prihradky, roztridil a ted cokoli mam postavit, z hlavy nebo podle navodu, do hodiny je vsechno hotovo. Takze i kdyz prijdu z prace, tak "muzu" jit si neco s mladym postavit.
    GREW
    GREW --- ---
    ZELGARIS: Tak ja mel takovej ten podpostelovej suplik, tak do pulky vejsky plnej :) Asi sem byl divnej, ale bavilo me to hledat, byl to tekovej rebus navic :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    GREW: maleho to hledani deprimuje a me taky deprimovalo a ted je to jeste horsi
    ale otazka samozrejme je, o jak velkém mnozstvi se bavime
    RSZ
    RSZ --- ---
    ..u nás přežije postavená pětina setů rok, desetina dva roky, stejně kostky i technic. Jedinej 21108 Ghostbusters přežívá už asi pátým rokem:) S čím mi tedy děti pijou krev je míchání technicu a kostek, když si chci postavit něco hejbacího, znamená to hodinový vybírání hřídelek a spojek ze všech beden.
    GREW
    GREW --- ---
    Jako, pro "modelare", ktery stavej MOC apod. to trideni chapu, ale pro me jako pro malyho caparta bylo prave soucast ty zabavy se v tom legu hrabat a hledat kosticky...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    BONGI: 6x Stanley organizer https://m.heureka.cz/kufry-na-naradi/stanley-1-93-981-zasuvkovy-organizer-39-zasuvek/ podle typu kostky
    + par "pěkných" postavenych setu, ktere tocime podle rozmaru maleho
    + krabice se speed champions, ktere si chci sam nekam vystavit
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    JOPS: ako aj klasickeho lega tak aj duplo lega existuju take "mix boxy" - velka krabica s kockami a inspirativnym navodom. poobzeraj sa po takom.

    nahodne vyguglena "duplo heart box"

    JOPS
    JOPS --- ---
    cus, mam synovce, ted mu bude rok a ja jako strejda fanatik do Lega ho potrebuju do toho trochu zatahnout. Tak samozrejme zacnu u Dupla a vzhledem k tomu, ze Lego miluju a nesnasim ta novodoba dupla, kde jsou dve kostky a k tomu postavicka. Chci nejakej poradnej set, kde je treba sto kostek, abychom mohli stavet garaz, barak, atd. Ale prijde mi, ze vsude je jenom par kostek. Rikam si, ze asi budu muset tech setu koupit vic co ? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam