• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    VACA: jj jsou tam lehky odchylky, ale jinak je to proste skvely. Chlapik skoncil na druhem miste, ale na instagramu Lega a jinde to ma solidni podporu, tak by to mohli vydat. Uz dlouho jsem nevidel nic lepsiho. Hned jsem si k tomu pustil Take Ten od Desmonda
    VACA
    VACA --- ---
    NAGASAWA: Skoda toho klaviru, je proporcne vuci ostatnimu desne malinkej coz pusobi trochu groteskne. Imho by sle nemuselo bejt tezky to potunit.. Jinak je to pecka, to chci taky!! :)
    Zejmena ta basa je teda fakt super!
    Tusite z jakeho dilku ty “f-ka”?

    (Btw ono to z tech fotek trochu klame, ale ono to celkove bude docela velky vlastne)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Lego Ideas od Japonců

    BONGI
    BONGI --- ---
    Variace na Tema : My Train







    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: jsem to prosel. nejprv tam byl mechanismus ze z boku tocil klikou a 4 uderniky no na videu z boku tocil klikou, a 4 'uderniky' se zvedaly. pak pridal novejsi mechanismus kdy se posouva papir. ale rizene mindstorms. to mi prijde trochu s kanonem na vrabce. myslim ze mechanismus psaciho stroje by se prave celkem snadno udelal klasicky mechanicky, pro 4 klavesy urcite.
    https://www.flickr.com/photos/138645704@N05/48136302128/
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Nejsem si jistý. Rohodně ten stroj obsahuje nějaký mechanismus. Je možné, že výsledný produkt projde výrazným redesignem, tak třeba bude plně funkční. Rozhodně si nemyslím, že by to vybrali kvůli tomu, že by to byl hezký lapač prachu, ale že by to mohl být funkční model, podobně jako piano, na jehož finální podobě asi stále ještě pracují.
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: jestli jsem dobre pochopil, ten psaci stroj je jen vnejsi napodoba. zadna z klaves nefunguje...?
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Psací stroj mě potěšil, jsem zvědavý na konečnou podobu. Překvapilo mě, že neprošla Zelda. .. Ale důvody k odmítnutí mohou být i nedojednani licence nebo to, že už planujji podobný set.
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Přesně... :(
    KAERO
    KAERO --- ---
    Home Alone, Psaci stroj, Seinfeld. Jsem zklaman. Ja chci akvarium, Queen nebo Futuramu!
    CROSS
    CROSS --- ---
    Anonymní (jako že ne s nálepkou Volvo) byl taky 8264 hauler. To byl dobrej zdroj součástek.
    ACID
    ACID --- ---
    EMMET: byl, ale tím že měl korbu jak řešeto, tak celkem k ničemu a potřeboval jsi ty 42030 dvě.. Jelikož lžic bagrů už mám víc než dost (kromě toho co je na [ ACID @ Lego - stavebnice pro vsechny generace ] ještě 42053, 42043, 42055, 8862) tak 42114 dává větší smysl.
    EMMET
    EMMET --- ---
    BATY:
    ACID: Nebyl to náhodou B-model k 42030? Navíc tohle má tu novou elektroniku
    ACID
    ACID --- ---
    BATY: taky to asi nutně potřebuju ke 42030 :)
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Asi pořídím, když už máme ten Volvo nakladač...
    BATY
    BATY --- ---
    T_O_F_F: Asi pořídím. Od teď sbírám vláčky :)
    EMMET
    EMMET --- ---
    T_O_F_F: Je někde detailní rozbor té lokomotivy? Na někerých obrázcích jsou koleje zubaté, na některých rovné...
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: to uz tu bylo, ne? jo? nevim... plete se mi to.
    EMMET: je tam magnet. modifikovane asi ne, vim to co je ve videu, je to i na lego ideas.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam