• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    ANGELFREE: uz se i prodalo? hernajs, to museli managori v legu pekne zadrit. navod vypada dobre, spousta funkci, vsechno motorizovane...
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    pár kousků zrušeného 42113 V-22 Osprey se stihlo prodat, takže internety už mají návody ,)

    Dropbox - 42113 Instruction.pdf - Simplify your life
    https://www.dropbox.com/s/i8dqwm2gcqjsj7g/42113%20Instruction.pdf?dl=0
    NOIK
    NOIK --- ---
    SHMADE: ukaž pak káry v detailu!
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    NOIK: Jojo, ještě tu jsem. :-)
    NOIK
    NOIK --- ---
    TOOMIX: tipoval bych ID SHMADE:)
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    TOOMIX: hezká Maková Panenka...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Kdo z vás? :)

    JOPS
    JOPS --- ---
    KAERO: tyy jo.. dalsi budouci lapac prachu, ale fakt to vypada nadherne
    VACA
    VACA --- ---
    EMMET: *a jeste: kladivka smerem k hraci, takze jakoze “anglicka mechanika” woow :D
    VACA
    VACA --- ---
    KAERO: Nenee, lego ted teda jede bomby. Ja jsem se zarekl ze uz do lega prachy davat nebudu. Ale tohle asi budu muset mit..
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    EMMET: Mas recht. Už koukam na fotky. Na instagramu to vypadalo decentně.
    EMMET
    EMMET --- ---
    NAGASAWA: Má to 3000 kostek a mobil se dá položit na klávesy jako notová osnova. Je to fakt velký model!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KAERO: To by mohli soupnout k těm jazzmanum
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Bude to hrát přes aplikaci. Model vypadá nádherně, ale co neořezali na součástkách, to přidali na ceně.
    KAERO
    KAERO --- ---
    Tak pry to bude hrat. A vypada ze klaviaturu to ma stejne sirou jako puvodni navrh, takze to asi neni orezane:
    LEGO IDEAS - Blog - Introducing LEGO® Ideas 21323 Grand Piano
    https://ideas.lego.com/...09b6-0d4c-4307-9da8-3ee9f3d368d6/post/1fb8734e-ece8-4196-a490-05bca4ea94e7
    FREELA
    FREELA --- ---
    GOSHEWAN: uvazuju o tom pristi mesic
    EMMET
    EMMET --- ---
    ANGELFREE: Tak to přijde divný asi úplně všem. Jangbricks měl včera stream, kde se snažil rozebírat, co se mohlo stát... A závěr je takový, že prostě někdo v Dánský, kde sídlí kompletní technic team to asi dost pohnojil, protože V-22 Osprey je plně vojenský model, vyvinutý pro vojenské účely a i když bylo slíbeno využití pro civilní účely, tak civilní V-22 nikdy nebyl dál než u návrhu. Z těchto technologií vychází civilní záchranářský vrtulní, který ale není V-22, i když se mu podobá a používá barvy, které má LEGO model...
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    KAERO: měřítko je mi asi fuk, z fotek se mi líbí více druhá verze, ale ani první mě neuráží
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    CROSS, VACA, EMMET:

    Spíš mi teda přijde divný, že jim tak dlouho trvalo tohle zjistit. Takový model se musí vyvíjet poměrně dlouho se vším okolo. Vždyť už k tomu byl press release a všechno %-)

    //////////////////

    Here’s LEGO’s official statement on the set:

    The LEGO Technic Bell Boeing V-22 Osprey was designed to highlight the important role the aircraft plays in search and rescue efforts. While the set clearly depicts how a rescue version of the plane might look, the aircraft is only used by the military. We have a long-standing policy not to create sets which feature real military vehicles, so it has been decided not to proceed with the launch of this product.

    We appreciate that some fans who were looking forward to this set may be disappointed, but we believe it’s important to ensure that we uphold our brand values.


    LEGO cancels release of Technic 42113 Bell-Boeing V-22 Osprey [News] | The Brothers Brick | The Brothers Brick
    https://www.brothers-brick.com/...ego-cancels-release-of-technic-42113-bell-boeing-v-22-osprey-news/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam