• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    BESH: Ja mam doma hasice, letiste a nejakej kosmodrom z ty doby
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    BESH: Ty jo, tole byly sety meho mladi!
    BESH
    BESH --- ---
    My mame par starych po nas:


    Light&Sound stale funkcni. :)

    Jezisek letos mladymu jeste nadeli toto. Sehnali jsme v krasnym stavu:
    CROSS
    CROSS --- ---
    CROSS
    CROSS --- ---
    Koukám tady zase nostalgické okénko. Moje první lego bylo tohle" https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?S=6653-1#T=S&O={"iconly":0}
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KAERO: my meli i tuhle dilnu, a docela me chyta nostalgie kdyz koukam na vsechny ty sety z ty doby

    https://www.1000steine.de/de/info/setreferenz/?dbac=e&setid=3462
    KAERO
    KAERO --- ---
    ANDR3E: a ja 6650 jeste mam :P akorat potisk panacka uz je skoro setreny, a nejake kostky nalomene.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    KANAREK1: me bere ta sanitka
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Mam tam sedm a devet techto kostek a je mi divne, že by si nekdo kupoval specielne jen balíček s tema kostkama, ale kdo vi. Nepodařilo se mi dohledat stavbu, kde by jich bylo vetsi mnozstvi...
    BrickLink Reference Catalog - Sets which Contain Part 702
    https://www.bricklink.com/catalogItemIn.asp?P=702&in=S
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    KANAREK1: ta Shellka je dokonalá :)
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    T6MA: tady jsou..











    pak jsem sehnal ještě jeden sesyp nedávno a mám to nafocené na sbazar.cz/pavel.kucera05

    Některé ty stavebnice by šly doplnit z toho co mám nyní, ale nejdříve chci zjistit co tu je. Mate mě ten velký počet oken, jelikož stavebnice, které jsem z toho dal dohromady jich využijí jen několik.

    Jinak nechci být staromylec, ale jak si skládám tyto starší, tak oceňuji jak moc je to příjemnější pro nějakou tvořivost, fantazii než ty nové. Já jsem ročník 86 a rytíři a domečky z těchto let jsou moje láska (kdybych to měl zhodnotit), ale tady to má v sobě něco víc si myslím.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    AMANT: ja si vzpominam jeste na tohle :) 6650

    AMANT
    AMANT --- ---
    ANDR3E: vrahu:) moje uplne prvni lego. vzruseni vystridalo zdeseni, jak je to uz davno..
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    tenhle jsme meli my, jeste mam zive v pameti jak jsem lital po byte s tim vrtulnikem :)

    T6MA
    T6MA --- ---
    KANAREK1: ukaz ty dalsi co si poskladal :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Lego přátelé, opet jsem koupil bednu lega ze sedmdesatych let. Neco jsem piskladal, ale mam toto a zaboha nejsem schopny prijit na to co to ma byt za sety. Kostka Garage je jasna, ale asi neni kompletní, ale musi tam byt nejake domecky a fakt nevim.
    Take neumim pojmenovat takove ty dva ctverecky, ktere jsou propojene (vedle anteny).

    Budu vdecny za typy :)






    KAERO
    KAERO --- ---
    Saturn V, Falcon Heavy s Teslou, Falcon 9 se satelity Orbcomm, Space Dragon, A-4, a v popredi X-15 a X-15A-2

    RSZ
    RSZ --- ---
    no, nadšenej nejsem, starých komponentů máme dost a než přejdeme na novou řadu, tak bude dětem 18:)
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: jo, taky to vim od te doby co prisli s novou radou :)
    mel jsem asi napsat, ze to konci prave ted, a vcera udelali tu zmenu v jejich obchode.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam