• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Třeba lego katalog z roku 1994, nějak mi to přijde povedenějšá než ty dnešní věci






    Z katalogu z roku 1995 mám Auto na čištění silnic 6649 a Benzinová cisterna Octan 6594



    a strašně moc jsem chtěl hrad a tyhle rytířské věci, ale nikdy mi to naši nekoupili :)

    BATY
    BATY --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    BATY: Hrady to bylo top ... nesplněný sen
    BATY
    BATY --- ---
    KUBAN88: To je trochu "podobný" tomu aktuálnímu Ideas...

    By se mi líbilo, kdyby zase začali dělat piráty, hrady a tak...
    RSZ
    RSZ --- ---
    BESH: já mám vyzkoušeno od dětí, že je ten příběh docela baví, kolikrát je lámu do nějakého pěkného city-setu ala hasiči a oni radši sáhnou vedle po (pro mě) blbosti¨
    ..naposledy "záchrana lamy v horách" asi za 1500, to bych sám od sebe fakt nekoupil

    BATY
    BATY --- ---
    SHMADE: já mám spešl vztak k tomuhle... dost podobný, ale asi novější. Asi jsem mladší :D

    BATY
    BATY --- ---
    VACA: Tenhle set s panáčky jsem dostal od babičky jako kluk. Já si myslel, že to je jetpack teda :)

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MAXI_SHIT: dosky sa daju kupit aj separatne.
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    BESH: právě jsem nad tím přemýšlel, to už se dneska vůbec nedělá, že?
    BESH
    BESH --- ---
    BESH: Hrozny plus je treba ta podkladova deska se silnici, kterou slo spojit dalsima silnicema s dalsima castma Legolandu.
    BESH
    BESH --- ---
    KUBAN88: Mladej si pral policejni stanici a mne proste ty soucasny neprijdou zdaleka tak pekny. Hlavne ve smyslu kompaktni. To je porad nejaka "policejni honicka s vrtulnikem", "prepadeni banky" apod., ale tohle za stejnou cenu nic moc.
    BESH
    BESH --- ---
    KUBAN88: Jojo, my sehnali tuhle policejni stanici kompletni i s boxem a navodem a s cistejma kostkama za 1800,-, Cena vzdycky skace nahoru predevsim u tech nerozbalenych Lego setu.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    GANDHI: presne a jeste tam meli skvelej modell vlacku, kterej byl ale 90% casu vypnutej
    letiste, policajty, staj i hasice jsem nedavno pritahl ze sklepa od rodicu, ale mame z toho ted takovej freestyle, :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JOPS: staj jsem mel - a LEGO se prodavalo v DTM na miste dnesniho Datartu
    JOPS
    JOPS --- ---
    jsem si sel zabrecet na zachod :))) policajty, hasici jsem taky mel a prekvapuje me, ze nikdo sem nehodil letiste.



    nebo tuhle staj

    https://img.bricklink.com/ItemImage/SL/6379-1.png


    a mam pocit, ze tohle nasi kupovali nekde u Maje. Je mozny, ze tam byl dum deti ? fronta az nekam doprdele a modlil ses, ze na tebe neco zbylo :)

    a ty nektere rakety jsem taky mel. Uchvatny zazitek :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    mě překvapuje, že to má hodnotu jako současný lego.... dokonce levnější - normálně bych čekal LEGO v tomto stavu za 3.000 +

    Lego 6386 Policejní stanice z 80. let - Kolín - Bazoš.cz
    https://deti.bazos.cz/inzerat/126938747/lego-6386-policejni-stanice-z-80-let.php
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    COSMY: já měl rolety tady


    COSMY
    COSMY --- ---
    KUBAN88: jo to sem mel taky delo bylo dobry :D
    ja mel jako prvni asi tohle rolety v garazi paradni

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam