• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    CROSS
    CROSS --- ---
    Když je řeč o dětech (v Lego auditku občas...), ty moje (6 a 8) teď propadly takovný divný módě, všechno rozebíraj a stavěj z toho topy (česky asi káča, spinning top). Je to jak mor, můj plán, že naopak dostavěj polorozebraný sety, abych je mohl na nějakej čas uklidit, tím vzaly za svý. Netušim vůbec, kde se to vzalo.
    BATY
    BATY --- ---
    RSZ: aha, tak kluci to maj rádi a já jsem si to taky docela oblíbil...
    RSZ
    RSZ --- ---
    CROSS: jo, pravda, ty jsou horší. Bohužel v Nexo Knights se jim povedlo donutit děcka sbírat ty štíty, docela to jelo ve škole (první třída) a děti to taky chtěly.
    RSZ
    RSZ --- ---
    CROSS: máme třeba ty velký draky, to špatný není, dieselnaut taky ne, takže šanci jsem tomu dal;)
    CROSS
    CROSS --- ---
    (Imbecilní mi přijde Nexo Knights, i když i to má svoje příznivce.) re CROSS
    CROSS
    CROSS --- ---
    RSZ: první dvě tři sezóny Ninjago jsou skvělý. Pak to šlo do kopru.
    RSZ
    RSZ --- ---
    TOOMIX: hrady bych bral, místo toho je ninjago a to mi přijde úplně kreténský (nedejbože ty animáky k tomu, ty jsou úplně imbecilní)
    BATY
    BATY --- ---
    TOOMIX: jéé, to jsou ty moji hasiči, takže to mi bylo 9, když jsem to dostal :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Třeba lego katalog z roku 1994, nějak mi to přijde povedenějšá než ty dnešní věci






    Z katalogu z roku 1995 mám Auto na čištění silnic 6649 a Benzinová cisterna Octan 6594



    a strašně moc jsem chtěl hrad a tyhle rytířské věci, ale nikdy mi to naši nekoupili :)

    BATY
    BATY --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    BATY: Hrady to bylo top ... nesplněný sen
    BATY
    BATY --- ---
    KUBAN88: To je trochu "podobný" tomu aktuálnímu Ideas...

    By se mi líbilo, kdyby zase začali dělat piráty, hrady a tak...
    RSZ
    RSZ --- ---
    BESH: já mám vyzkoušeno od dětí, že je ten příběh docela baví, kolikrát je lámu do nějakého pěkného city-setu ala hasiči a oni radši sáhnou vedle po (pro mě) blbosti¨
    ..naposledy "záchrana lamy v horách" asi za 1500, to bych sám od sebe fakt nekoupil

    BATY
    BATY --- ---
    SHMADE: já mám spešl vztak k tomuhle... dost podobný, ale asi novější. Asi jsem mladší :D

    BATY
    BATY --- ---
    VACA: Tenhle set s panáčky jsem dostal od babičky jako kluk. Já si myslel, že to je jetpack teda :)

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MAXI_SHIT: dosky sa daju kupit aj separatne.
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    BESH: právě jsem nad tím přemýšlel, to už se dneska vůbec nedělá, že?
    BESH
    BESH --- ---
    BESH: Hrozny plus je treba ta podkladova deska se silnici, kterou slo spojit dalsima silnicema s dalsima castma Legolandu.
    BESH
    BESH --- ---
    KUBAN88: Mladej si pral policejni stanici a mne proste ty soucasny neprijdou zdaleka tak pekny. Hlavne ve smyslu kompaktni. To je porad nejaka "policejni honicka s vrtulnikem", "prepadeni banky" apod., ale tohle za stejnou cenu nic moc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam