• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    NTR23: Tohle mel kamarad a hrozne jsem mu to zavidel
    NTR23
    NTR23 --- ---
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Úplně jste mi vyhnali slzy do očí. Měl jsem tyto. Vlastně ty kostky mezi všemi ještě pořád jsou.


    CROSS
    CROSS --- ---
    EMMET: to jsou dvě ty starší lodě spojené dohromady? No vida, to bylo první, co mě napadlo, že by bylo dobrý postavit, když jsem s dětma stavěl tu předešlou průzkumnou loď. Tenhle model jsem nezkoumal, máme doma embargo, děti už to nemaj kam dávat. :-]
    RSZ
    RSZ --- ---
    TOOMIX: jeden z prcků ji má pod stromečkem, asi to teda potřebuje vyrobit někde místo;)
    VACA
    VACA --- ---
    DRABICZ: Tak na to bych malem zapomel. Tohle jsem dostal (asi taky 93) kdyz jsem lezel doma se zapalem plic. A periny byly rouzboureny ocean. Ach, jak malo cloveku stacilo aby se zabavil na dlouhe hodiny..
    EMMET
    EMMET --- ---
    TOOMIX: Vtipné je, že jsou to dva menší lodní trupy spojené dohromady. Vzniklou mezeru uvnitř využili jako mezeru pro potápěcí klec či ponorku. Podle mě velmi chytré řešení. Tady je poměrně podrobná recenze: https://www.youtube.com/watch?v=aNw-yz0QZVU

    DRABICZ: Popravdě mi přijde, že v posledních pár letech je LEGO Friends mnohem kreativnější a taknějak víc LEGO než jejich rodinné stříbro LEGO City - ačkoli to trochu napravili letošními potápěči, LEGO Friends prostě obsahuje zajímavé nápady - akvapark, v roce 2021 bude mít obchodní centrum s pojízdným eskalátorem, nebo podle mě naprosto úžasný set party jachty, kterou by stačilo mírně přebarvit a může být v lego CITY. Nicméně, co se týče počtu dílů, tak ten rok od roku roste.
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    ja dostala jako dite tohle... loni jsem to po letech znova slozila, musim to zas zkusit :) akorat uz se mi nekam ztratil jeden kanon, ale kostky na hrad stale opatruji :)
    http://2.bp.blogspot.com/-oKy31QViNRk/TZTkpR3eoZI/AAAAAAAAACM/MKtv14XSUyM/s400/9.png
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DRABICZ: nejlepší vor měli lesníci:

    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    TOOMIX: Za tu dobu mám nějaký katalogy nasbíraný a souhlasím, že ta "stará" lega jsou prostě víc kreativní. V poslední době mi přijde, obzvláště u systemu, že to je pár dílů a je hotovo. I když konstrukce aut jsou robustnější a obsah je.... jiný jak za nás.
    a propos - moje úplně první lego, které jsem dostal na vánoce 1993
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    KAERO: teď to někdo střílel za 1.5K na fb
    VACA
    VACA --- ---
    KAERO:Tak to sedí, já jsem včera večer měl chvilku prokrastinace a při brouzdání nyxem mě zaujalo tohle: [ JFM @ Parní mašinky ] a tak jsem se chtěl kouknout trochu víc co je to vlastně za stroj. Dal vyhledat a jedno z prvních co na mě vypadlo bylo tohle:

    Lego 1815 Steam Elephant on test bench
    https://www.youtube.com/watch?v=xPr-UdbcKTU


    takže jsme doma:D Má moc pěkný věci ten člověk...

    KAERO
    KAERO --- ---
    VACA: Mr. Kleinstein je blazen do mechaniky parnich stroju, parnich valcu, parnich jerabu, a hodiny si strelil jen tak bokem :) postavil jsem si od nej Wattuv parni stroj.
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: no dobre, tak jo no. Hned po dokoukani videa na me vyskocili jeste komplikovanejsi:

    Nine Complication Lego Clock - Probably the most complicated Lego Clock in the World
    https://www.youtube.com/watch?v=996ApxqTBj0&feature=emb_rel_end


    Tak ja ten youtub vypinam a jdu vod toho:D
    VACA
    VACA --- ---
    Ani jsem na zadny lego nekoukal ale tohle se mi nejak vetrelo na obrazovku.
    Celkem slusny:

    Lego Wall Clock
    https://www.youtube.com/watch?v=wCe-4zhqgl4


    Pripadne na tom utubu pod videem je odkaz jeste na jeho flickr a ideas. I kdyz tohle nema nadeji se do ideas dostat a on sam tam popisuje proc, stavba asi nebude uplne zabavna pro kazdyho navic jeste pri enormnim naroku na co nejhladsi chod celyho soustroji.
    Naky hodiny uz jsem videl, a naky tu obcas i probehnou, ale teda takhle s komplikacema teda jsem jeste asi fakt nevidel
    CROSS
    CROSS --- ---
    KAERO: zvyk je železná košile. (A moje děti tomu říkají toupie, jejich první jazyk je francouzština.)
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Ja vim. Pak kolem tisicovky figurky. Ale komplet je mezi 5000 az 7000 Kč co jsem koukal.
    KAERO
    KAERO --- ---
    KANAREK1: ta deska je pekne draha, tak aspon 1000 + postovne.
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Pokud by nekdo chtěl, tak mam kostky na hrad 6090. Ti lví rytíři. Museli byste si ale sehnat zakladovou dedku a figurky. Figurky jsem blbec prodal a neuvedomil si, ze mam kompletni kostky i na hrad :/
    KAERO
    KAERO --- ---
    CROSS: promiň, ale nedá mi se nezeptat - proč tomu říkáš top, a ne káča nebo vlk či vlček?
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KAERO: ten mam tiez, som to sem uz asi 10x pisal :D asi uz nie komplet; 1 tlmic som daky rok dozadu doobjednaval, bol zlomeny, pneumatiky uz maju tiez najlepsie casy za sebou, ale aj moje decka to bavilo a stavali to. (a netusim kde to nasi kupili...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam