• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    SLAVIDAN: aha) vidis ani nevim, ze neco tu vubec nebylo. Cerpal jsem pouze z jejich "lego sheets" co davali ke stavebnicim tusim
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    PUBLICURINATION: Celý myslím ani nebyl u ČR v prodeji, tedy pokud nemyslíš ty 4 velké co byly.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    ja vzdycky chtel celej set robina hooda :(
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    KAERO: jj to jsem mladýmu hned ukazoval, že tam se schovává poklad :)) i po těch letech co sem si stim hrál se todle prostě nezapomíná :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    SIR_PROMOE: ten vuz s rytirem mam! skvely set, ma to skryte uloziste pro truhlu, s tim byla zabava
    JOPS
    JOPS --- ---
    SIR_PROMOE: musel jsem si ho koupit ted. Teda synovi, ne sobe mrk mrk :)
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    TOOMIX: tu už stihnul rozebrat :D (ponorky dostal dřív, když byl nemocnej) Já toužil po pořádnym hradu, ale :))
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SIR_PROMOE: tu ponorku 6125 jsem vždycky chtěl
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    Mladýmu sem vytáhl k narozeninám Lego co jsem měl ze svých mladých let a nadšení obrovské... to sem nečekal :)

    KAERO
    KAERO --- ---
    GREW: moc pekne. snad i hezci nez model A
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Chm tak jsem se přes tři weby a dva lidi sehnal podzimní sety větví na bonsai. Teď jsem teprve spokojenej.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JOPS: jojo, vláček je must have. A i s aplikací v telefonu, přece nebude řídit vlak barevnýma udělátkama, co se pokládají do kolejí
    JOPS
    JOPS --- ---
    TOOMIX: neboj, vlacek uz ma :) vis jak, strejda (ja) to povazoval za must have :)))
    VACA
    VACA --- ---
    NAGASAWA: Je to dokonalý včetně nejmenších detajlů jako například stolička pianisty a stojánky bubeníka těsně na hraně pódia.. :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JOPS: vláčky, duplo vláčky!!!!!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Sakra mohlo by to letos vyjít

    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    EMMET: a sakra, tu musim mit taky :) chci rict malej ji musi mit
    EMMET
    EMMET --- ---
    JOPS: Můj kolega se teď začíná taky poohlížet po Duplu pod záminkou rodiných záležitostí a naprosto ho nadchla ponorka, která dělá bublinky:-)
    https://im9.cz/iR/importprodukt-orig/00d/00dec4281947a43d17cb2904a4880960--mmf1000x1000.jpg
    EMMET
    EMMET --- ---
    GREW: Tyhle licencované sety v nejvyšší cenové kategorii nemají model B
    JOPS: Já mám taky modely, které si chci nechat sestavené a pak mám stavebnice, které používám na součástky. Myslel jsem to spíš tak, že jsou lidi, kteří o legu uvažují tak, že se z něj dá postavit jen ten jeden model na který je návod a ty, u kterých je víc návodů to mají jako kouzelnou fíčuru
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam