• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    WERT
    WERT --- ---
    WERT: teda neco podobnyho :)
    WERT
    WERT --- ---
    tohle jsem mel :)

    XXL LEGO Go-Kart! | Design & Build | #1 - Mantis Hacks
    https://www.youtube.com/watch?v=Ae7XLg3RFWY
    KAERO
    KAERO --- ---
    GOSHEWAN: 1, nejaky cinan to obslehne uz jen podle obrazku. 2, to na aliexpress je render, buhvi co a kdy ti dojde domu, uz jsem cetl ruzne recenze na jine kopie. 3, smlouvu lego ideas jsem cetl, ale nevim o tom ze by jsi nesmel zverejnit instrukce na svuj MOC v lego ideas.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Ja Lego Ideas moc nesleduju, ale zrovna pred par dny na me vyskocilo tohle
    CZK 960.29 30%OFF | MOC Creator Idea Vincent van Gogh: The Starry Night building blocks bricks DIY toys for the children Christmas gifts
    https://a.aliexpress.com/_msgjS5h

    Myslel jsem si, ze obslehli nejaky starsi existujici set, ale ocividne to tak neni. Jak je mozne ze to na aliexpressu uz davno (112 sold) prodavaji? Mel jsem za to, ze autori nesmi zverejnit instrukce po dobu trvani hlasovani nebo ze tam je nejake podobne omezeni...?
    KAERO
    KAERO --- ---
    BONGI: zas je treba rict, ze lego ted expanduje vsemi smery, a klasiky jako creator nelikviduje, tak to vypada v pohode.
    BONGI
    BONGI --- ---
    ANDR3E: No trochu mi to připomína "Malování podle čísel". Pohraješ si jednou, možná pověsíš, ale tím to končí. Mně osobně se tenhle směr expanze Lega moc nelíbí, ale třeba si najde svou skupinu.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KAERO: obraz visi vetsinou nekde na zdi, a taky ho nemenis, docela jsem zvedavej na finalni verzi
    KAERO
    KAERO --- ---
    snad autor Atuin vystavi nekde navod...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    asi ty starwars obrázky jedou...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    KAERO: Bonsai si umim predstavit zakomponovanou do mesta (v tom je ta released verze univerzalnejsi oproti IDEAS), ale ten Van Gogh...

    kazdopadne treba s touhle vlnou rozjedou ty release pres bricklink
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    :(
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: neboli abych se lip vyjadril - model obrazu je spolu s bonsai jediny MOC, se kterym se neda si hrat. jen vystavit. A i u te bosnaje si umim predstavit, ze si ji predelam (neboli ta jarni/letni/zimni verze), ale kdyz predelate avn Goghuv obraz, tak uz to proste nebude van Goghuv obraz. Je to hezke, a tim to konci.
    KAERO
    KAERO --- ---
    Jo, vyhral sonic a Gogh. Jsem zklaman. Takova spousta i funkcnich a hracich modelu, a nic.

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Sonic the Hedgehog LEGO set revealed - Nintendo Everything
    https://nintendoeverything.com/sonic-the-hedgehog-lego-set-revealed/
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Na Ideas můžete podporit jazzmany

    LEGO IDEAS - Home
    https://ideas.lego.com
    WERT
    WERT --- ---
    ZELGARIS: tak system brzkyho varovani je zaklad zvlast tady mezi svymi :)
    Tudiz nakupte si v akci ale pak hned davejte vedet :D
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    WERT: ale bacha aby to nebyly akce v Albertu na Lego, to je problem :)
    ACID
    ACID --- ---
    JOPS: no ono to ABS je vlastne vic eko nez ty ekosrackoplasty
    KAERO
    KAERO --- ---
    NAVRY: nejhorsi jsou ti smejdi, co ukradnou neci MOC, vydavaji to za svuj a prodavaji po celem svete. autor nevidi ani halir. zrovna vcera jsem videl na aliexpressu, prodavaji tam raketoplan, tak ctu reakce kupujicich, a ti si stezuji ze ten navod byl blbe, a museli si stahnout puvodni navod od autora toho MOCu na rebrickable. hnus, velebnosti (i od tech kupujicich).

    ale jak pise GREW, cobi je asi ferovy.
    WERT
    WERT --- ---
    GREW: musis davat vedet... takovydle veci...
    GREW
    GREW --- ---
    WERT: Sesly se tam dve veci. 1. ten samotnej set meli v akci za 4.239Kc 2. Koloval po netu kupon, na 20% slevu na celej jejich sortiment. Ve vysledku pak byla cena 3.391Kc. :) Ale bohuzel, oboje uz je pryc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam