• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Ještě jedno monstrum

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Lego fanboy edice podle ilustraci Jakuba Rozalski

    ETHAN
    ETHAN --- ---
    Nemáte fantazii? Třeba ve Fire Brigade jsou hnědé žáby jako dřevěné věšáky na hasičské helmy.
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    VIDA: vsak psal ze to udela :)
    VIDA
    VIDA --- ---
    NAGASAWA: Cool! Podělíš se, cos namixoval?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    VIDA: Přesně tak. Byl to celkem boj, protože na store tyhle barvy nebyly k dispozici
    VIDA
    VIDA --- ---
    NAGASAWA: Podzimní listy? To sis sestavil mix sám?
    KAERO
    KAERO --- ---
    NAGASAWA, HAITAGAN: dik, to je to na co jsem se ptal
    DIXIE: mozna by mi misto tech tvych cetnych ale nicnerikajicich kratkych odpovedi spis pomohlo hned na zacatku rict ze to maji byt poupata nebo mytologicka souvislost s zabou co nosi stesti.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA: Btw na podzimní verzi bonsaie mi přišly objednany listy, tak sem potom hodím třetí verzi :)

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    HAITAGAN: mam tu bonsai doma a zelena zaba je jeste na kmeni stromu, tak bych si spis tipnul, ze je to spis takova usmevna a bizarni kombinace mytologicky japonsky zaby, ktera nosi stesti, respektive je zarukou stastnyho navratu a sakury. Obcas na japonskych drevorytech muzes sakuru v kombinaci s zabami videt.
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    KAERO: Předpokládám že žáby mají být ještě nerozkvetlá poupata a květy jsou květy.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    KAERO: Aby se mel Kaero na co ptat ;)
    Je to lego, soucasti hry (stavby) je fantazie ne?
    (neni tou spravnou otazkou proc ti ty zaby vadi? :DD
    KAERO
    KAERO --- ---
    VIDA: nevsimla? aha, ze to jsou zaby jsem si vsiml hned na prvnim obrazku co jsem videl, a myslel jsem ze to je nejaky punk nebo vtip. ze si nekdo nevsimne ze to jsou zaby me ani nenapadlo. tak to jsem zvedavy na report "O sledovani zab v pracovnim prostredi" :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    DIXIE: a proc teda nepouzili jen ty ruzove kvety? proc tam jsou ruzove kvety A ruzove zaby?
    VIDA
    VIDA --- ---
    KAERO: No oni primárně chtějí použít existující kostičky a je pravda, že dokud jsem o žábách nevěděla, viděla sem prostě růžová poupata. Vezmu to pak do práce a uvidím, kdo si žab všimne.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    KAERO: Ne, ale kvetou ruzove ;)
    KAERO
    KAERO --- ---
    DIXIE: a sakury maji na sobe na jare zaby?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam