• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    NAGASAWA, HAITAGAN: dik, to je to na co jsem se ptal
    DIXIE: mozna by mi misto tech tvych cetnych ale nicnerikajicich kratkych odpovedi spis pomohlo hned na zacatku rict ze to maji byt poupata nebo mytologicka souvislost s zabou co nosi stesti.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    HAITAGAN: mam tu bonsai doma a zelena zaba je jeste na kmeni stromu, tak bych si spis tipnul, ze je to spis takova usmevna a bizarni kombinace mytologicky japonsky zaby, ktera nosi stesti, respektive je zarukou stastnyho navratu a sakury. Obcas na japonskych drevorytech muzes sakuru v kombinaci s zabami videt.
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    KAERO: Předpokládám že žáby mají být ještě nerozkvetlá poupata a květy jsou květy.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    KAERO: Aby se mel Kaero na co ptat ;)
    Je to lego, soucasti hry (stavby) je fantazie ne?
    (neni tou spravnou otazkou proc ti ty zaby vadi? :DD
    KAERO
    KAERO --- ---
    VIDA: nevsimla? aha, ze to jsou zaby jsem si vsiml hned na prvnim obrazku co jsem videl, a myslel jsem ze to je nejaky punk nebo vtip. ze si nekdo nevsimne ze to jsou zaby me ani nenapadlo. tak to jsem zvedavy na report "O sledovani zab v pracovnim prostredi" :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    DIXIE: a proc teda nepouzili jen ty ruzove kvety? proc tam jsou ruzove kvety A ruzove zaby?
    VIDA
    VIDA --- ---
    KAERO: No oni primárně chtějí použít existující kostičky a je pravda, že dokud jsem o žábách nevěděla, viděla sem prostě růžová poupata. Vezmu to pak do práce a uvidím, kdo si žab všimne.
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    KAERO: Ne, ale kvetou ruzove ;)
    KAERO
    KAERO --- ---
    DIXIE: a sakury maji na sobe na jare zaby?
    DIXIE
    DIXIE --- ---
    KAERO: Sakura?
    KAERO
    KAERO --- ---
    VIDA: to jsem vlastne nepochopil, proc tam jsou ty ruzove zaby. Ma to byt proste jen ujete? Nebo predstavovat nejaky plod?
    VIDA
    VIDA --- ---
    Tak už taky vyhlížím jaro.



    ACID
    ACID --- ---
    BONGI: viz ACID: koupeno ve Flying tiger asi za tricetikorunu
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Syn to ma jako hracky jak do virivky, tzn. hodne tepla voda + bezchlorova chemie, tak do normalni vany, kam mu davam kde co (pena do koupele, ruzne soli, "bath bombs" kde je olej (to se pak na legu krasne drzi...) atd.). Oplach po koupani zpravidla ve studene.

    Je tedy fakt ze ve studene to je ponorene minimalne, na druhou stranu mu vsechno "koupaci" lego jednou tydne nahazim na ~20min do kyblu se Savem a porad to drzi (:
    ZAK
    ZAK --- ---
    a koupete to ve studeny nebo teply vode? jestli s tim to odlepovani neodlepovani treba nesouvisi?
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    GREW: Tak napr. hasici 4020 - drzi do ted a to uz jsou v rokou vlastne 3. generace, stejne tak nakladni lod 4030. Nove pak v pohode drzi 60167, stejne jako cinska kopie ponorky.

    Nevim jestli to je tim, ze jsem se snazil co nejvic "vymackat" vzduch z pod nalepky, kazdopadne ani naznak odlepovani.
    GREW
    GREW --- ---
    GOSHEWAN: Divny, ja mam presne opacnou zkusennost. Nalepky se jak me, kdyz sem byl malej a hral sem si lodema ve vane, tak v soucasnosti detem v rodine drive, ci pozdeji odlepily. Nejdriv zacne bejt lepidlo takove mazlave a nalepky se zacnou jemne hybat, az se postupne odlepi uplne.
    GREW
    GREW --- ---
    BATY:
    ZAK: Kdyz je trup lodi monoblok (jedna kostka), tak lod plave, kdyz je lod slozena z vice kostek, neplave. Set 60266 je v tomdle torchu vyjimka, tam je trup slozen ze dvou dilu, ale ty dily jsou zase dva mobloky ze setu 60095, takze plave :)
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    GREW: Mne jeste nikdy samolepky ze zadne lodi neslezly a to je koupeme temer denne. Ani z cinskych klonu to neleze dolu (;
    BATY
    BATY --- ---
    Myslím, že to je vždy napsané na krabici, jestli to plave nebo neplave, když je do lodě...
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    CABANNOS: Bricklink.com
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam