• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    VERCA_ZABA: fanouskove to zaplati. ale spis nez na vyslednou velikost je potreba hledet hmotnost a na pocet soucastek
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    NAGASAWA: já jsem sice fanda, ale z tý ceny mě jímá hrůza. Vader za 1900 a je to veliký 20x15..
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Nový Mitsuru

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Taky bych raději ocenil hlavu Jean-Luc Picarda...
    Nebo Data, s odchlipovacím temenem, kde by byly vidět elektrónky a blikající žárovičky.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Škoda ze nemám rad Star Wars

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Zítra ofiko

    BATY
    BATY --- ---
    Na Netflixu, jestli jste neviděli: https://www.imdb.com/title/tt7764282/
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: by mohli, ale kolik lidi zboznuje star wars a kolik zajima tvrda veda? hadam pomer 100:1?
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    EMMET: když ony to vesmírné srandičky asi nemají takový finanční potenciál jako SW :/
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: 7 let starý se? jako když každý rok vyjde nové Millenium Falcon, mohli by vydat nový typ robota
    KAERO
    KAERO --- ---
    NAGASAWA: copak, zjistil jsi ze potrebujes spoustu novych kosticek? :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KAERO: a sakra...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KAERO: Bral bych Perseverance v kompletu s tím raketovým přistávacím modulem
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: neboli to ze by mohl byt shuttle se suskalo uz v pulce minuleho roku, kvuli tomu vyroci. Jenze shuttle uz taky parkrat byl. Spis jsem cekal neco od SpaceX, je po tom poptavka (nekolik MOC v lego ideas s 10 k hlasy), a je to in uz poslednich 8 let.
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: dnesni perseverance je vzhledove hodne podobny curiosity, ktery uz vysel jako 21104-1 z roku 2014. Navic Shuttle ma letos vyroci.
    EMMET
    EMMET --- ---
    Popravě řečeno jsem spíš čekal, že vydají nějaké marsovské vozítko - ne že by raketoplán byl špatný - ale vědecká robotická stanice tu dlouho nebyla.
    EMMET
    EMMET --- ---
    NAGASAWA: Ještě tam chybí Women of NASA. Lidi mohou brblat, že je to nějaká feministická propaganda, ale ty ženy byly opravdu významné osobnosti vědeckého světa.


    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    KAERO: za mě úplně v poho, vedle sebe si to klidně dám, měřítka v legu fakt řešit nebudu :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    KAERO: ja to se sebezaprenim vezmu. Hubble si to zaslouzi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam