• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PETJU: Já oprašuji štětkou na holení po dědovi. :)
    VACA
    VACA --- ---
    KEJML: díky to mi nějak uniklo tohle video..
    Dost dobrý, i ten cockpit.
    To bych ho měl asi vystavenýh v tý fázi kdy vyndavá teleskop ramenem z transportního prostoru.

    Naštěstí se mi to teď ale vubec nehodí pořizovat, ani časově;D
    KEJML
    KEJML --- ---
    Při každým pohledun aten raketoplán mám silný nutkání založit si nějakou výstavní Lego poličku a pořídat stavebnici... ale kdo to má pořád oprašovat :)
    VACA
    VACA --- ---
    PETJU: hele, a vejde se ten hubble do toho shuttlu? :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Nestavim lego technik a ani to nemam v planu :)
    BONGI
    BONGI --- ---
    Zjistil jsem, že velké a složité stavebnice Technic jsem schopen stavět v kuse max. 3 hodiny. Pak už je to kontraproduktivní, dělám chyby - zapomenu na nejaký spoj, otočím špatně ozubené kolečko, spojím o dírku vedle a podobně. Samozřejmě, že zákonem schválnosti na to přijdu pozdě, a pak strávím čas rozebíráním a opravou. Jak jste na tom vy? Jde mi o Lego Technic nikoli o ostatní typy.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PETJU: kolik si to vzalo cca hodin?
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    Mladý podnikatel: LEGO mi vydělává raketu, jedna kostička může stát až 60 000 Kč
    https://www.youtube.com/watch?v=uHqEj_Z_qgQ
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PETJU: Me uz se prave povedlo ho par dni zpatky objednat a zaplatit, ale neodeslali ho a u objednavky mam "Doobjednáno"..Tak pockam no :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PETJU: Ja vzal Darth Vadera, ale neodeslali ho jeste.
    GREW
    GREW --- ---
    KAERO: Odpovidal jsem na otazku, co je na tom raketoplanu 18+, ja nerikam, ze to nepostavi, pokud ma zkusennosti s legem a dokazal postavit 42055, tak mu Saturn V asi nebude delat problem :) Ale jde o to, ze ten Saturn z venku vypada jednoduse, ale uvnitr to je docela slozita konstrukce, zvlast pro nekoho, kdo moc zkusenosti s legem nema.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    GREW: Podobná je i u toho saturnu a bylo to docela v cajku
    KAERO
    KAERO --- ---
    GREW: no ale jestli kluk postavil 42055? to pak postavi cokoliv, trpelivost na to ocividne ma, a je schopen sledovat navod peclive.
    GREW
    GREW --- ---
    HONCKA: Ta vnitrni konstrukce neni uplne nejjednodussi. Dospelymu kamaradovy, pro kteryho to bylo jedno z prvnich leg to davalo celkem dost zabrat.

    KAERO
    KAERO --- ---
    INSEQUI: ne, shuttle je 1:70. Lunar Lander je 1:35. Saturn 1:110 a ISS 1:220.
    KAERO
    KAERO --- ---
    HONCKA: nemam to, jen jsem se koukal na navod, ale podle mne to postavi levou zadni.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    KOUDY: Discovery, je stejná velikost jako Saturn?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KAERO: mýho 9 letýho synka tohle zajímá za měsíc má narozky, tj když byl schopný postavi Bucket Wheel Excavator 42055, tak bude schopný postavit i tohle?
    KAERO
    KAERO --- ---
    HONCKA: podle mne to neni slozitost stavby, ale komu to je urcene. neni to hracka, spis pomerne verny a detailni model. a nechteji zahanbit tatinky, az si budou kupovat neco co je urcene pro 14+ jako saturn, protoze kazdy jiny chape 14+ jako ze to je hracka :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam