• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    KOUDY: celkem by mě zajímalo, co je tak složitý na tom raketoplánu, že je 18+
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Raketoplan a par dalsich veci je doma..:)

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KAERO: Jde o to, zda ti jde víc o rakety, nebo o lego, nebo o obojí... Já osobně bych zůstal jen u lego věci... Ale asi tě zajímaj i dost rakety, tak nevím. . .
    KAERO
    KAERO --- ---
    JANFROG: ten seznam je urceny i pro ostatni (~100 zobrazeni denne). proto se ptam ostatnich :)
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    KAERO: Za me je "klid mysli" dulezitejsi nez mit o jednu peknou veci vic (zvlast, kdyz jich mas uz 800 :-).
    KAERO
    KAERO --- ---
    BONGI: samozrejme ze ne. to je jen seznam toho co si chci postavit. zatim mam jen 9 modelu, 800 zbyva...
    BONGI
    BONGI --- ---
    KAERO: To jsi vše setavil, rozebral a sestavil další, nebo sestavil a máš vystavené? Kolik stojí pronájem sálu v Pakulu? :D
    KAERO
    KAERO --- ---
    Porad se nejak nemuzu rozhodnout, jestli zahrnout na svuj seznam cinske stavebnice nebo ne. Priklad je treba Tiangong 1 and Shenzhou 9 od ZHE GAO, v Evrope prodavane prave i pres Bluebrixx, nebo treba pres aliexpress. Jako prvni jsem narazil na cinskou zlodejnu LUT od Valerie Roche. Proste a jednoduse fy Vonado to sproste ukradla, vcetne chyb v navodu. To na svoji stranku davat bezpochyby nebudu. Jenze tam mam MOC ktere jsou za penize, nektere z Rebrickable nebo Etsy. Jenze to je jeste porad LEGO. Navic o prakticky kazdem zaznamu ve sve tabulce vim zdroj a ze to neni neci ukradeny napad.
    Zase na druhou stranu ta zminena stavebnice je nejspis koser, vlastni navrh te Zhe Gao, a tedy neporusuje zadnou licenci, a je pekna. Zase nejde postavit s beznyma LEGO dilkama, protoze obsahuje nektere specialni dily.
    Vicemene jsem doted kopie lega ignoroval, ale je to smysluplne nadale? Uznavam ze treba COBI je v pohode, ale priklad Vonada me odrazuje a zustavat u cisteho LEGa mi tak poskytuje 'klid mysli' :)

    Stavebnice:
    BlueBrixx - Sets - 103363 - Docking manoeuvres of Tiangong 1 and Shenzhou 9
    https://www.bluebrixx.com/en/space/103363/ZHE-QL0243-Andockmanoever-von-Tiangong-1-und-Shenzhou-9-ZHE-GAO

    A muj seznam:

    https://kaerodot.gitlab.io/lego-rocket-mocs/
    KAERO
    KAERO --- ---
    Jestli tomu dobre rozumim, RobenAnne (udelal LEGO Ideas Old Fishing Store 21310) stahnul sve navrhy z BrickLink Designer Program a prodava je pod BlueBrixx.

    Moc nevim jak si to prebrat. Prijde mi ze BlueBrixx prodava moc cinskych klonu ktere se napadne podobaji nekterym MOCum z eurobricks apod, i kdyz si asi davaji pozor a neni tam zadna prima kopie lego setu.

    Former BrickLink Design Program Projects Sold by Clone Company - The Brick Fan
    https://www.thebrickfan.com/former-bricklink-design-program-projects-sold-by-clone-company/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+LegoEverlasting-LegoReviewsNews+(The+Brick+Fan+-+LEGO+Reviews+&+News)

    Puvodni navrh:

    A obrazek z BlueBrixx:
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    NTR23: Jasne, davaji klidne vic, ale nedaji ti jich 30 najednou (:
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Já chtěl před týdnem Lociku a neměli, že přijde. Pak jsem tam byl za 3 dny a bral rovnou dvě, ale zas neměli vrtulník. Uvidím zítra, až tam naběhnu s 6 kartičkama
    NTR23
    NTR23 --- ---
    GOSHEWAN: Já jsem si řekl o více nálepek. Prodavačka byla ochotná.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Po zkusenostech s vyprodanymi zasobami z minulych akci to resim tak, ze rovnou kupuju uz vyplnene karticky na sbazaru/bazosi (15Kc/ks). Pani s vychodnim prizvukem je prodavaji celkem pravidelne (: Synator si pohledal lego na zahrade a byl nadseny (:
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Normálně bych si ho neporidil, ale když jsou ty Velikonoce a body v Albertu...

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ZELGARIS: tak Ti dík, 2x květinový vozík , 2x Locika a loďka, 1x kačátko a v zásobě 6 plně polepených kartiček, které jdu "proměnit v lego" v úterý. Doufám, že budou mít vrtulník.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PETJU: Tak ty busty s mozaikou vypadají skvěle, to ne ze ne
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    :)

    BESH
    BESH --- ---
    Tak hotovo. Lehce prekerni stavba, ale jako B model auta bez je to neuveritelny. Tady kdyztak Rebrickable odkaz, kdybyste chteli taky zkusit: https://rebrickable.com/mocs/MOC-53184/grohl/cargo-plane-42111-b-model/#details



    BATY
    BATY --- ---
    OMNIHASH: chudák...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NAGASAWA: jako dítě jsem dal AT-AT svýmu bráchovi k jedenáctejm narozeninám, byl z toho tak vyřízenej, že o půlnoci brečel, že nechce jít spát, ale musí stavět dál!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam