• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    KYRYS: Tak nebude tu tvojí objednávku z aliexpressu na tvojí adresu dělat zadarmo, že jo :)
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    KAERO: jj, proto mě to zmátlo. Ale zarazilo mě, že na žádném obrázku nebyla krabice.
    Už na to koukám, trefil jsi to, Aliexpress 114 USD + free shipping, což je nějakých 2400. A tady to nabízí za 3400..
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: vlastne koukam ti zlodeji si ani nedokazou poridit vlastni obrazky produktu a davaji tam ukradene ze stranek lega.
    KAERO
    KAERO --- ---
    KYRYS: cinska zlodejna. nejaka cinska tovarna ukradne lego design, vyrobi to a prodaji to bez krabice, jen sacky. no a tenhle typek to koupi v cine na aliexpressu a proda to tady s pridanou hodnotou. je to nelegalni, mel by dostat pokutu.
    navic mas velkou sanci ze 10-20 dilu nepujde ani spojit k sobe, viz hromady youtube videi. to uz radeji nejakou 'znackovou' napodobeninu lega, jako COBI, ti pry delaji pomerne kvalitni kostky.
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    ahoj, co je prosím tohle za shop?
    to je nějaká čínská napodobenina?
    Nejlevnější stavebnice
    https://www.mraky-kostek.cz/O-nas-a1_0.htm
    JOPS
    JOPS --- ---
    a naposled, tusite, co typek ma na strese?

    mne to prijde jako jednolita kostka

    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: anebo misto cerveneho 'headlight brick' dat normalni kostku 1x1 se studem na boku a taky nebude mezera. pokud ta mezera neni zamer.
    KAERO
    KAERO --- ---
    JOPS: a ten horni sikmy prechod cervene na cernou - kdyby ten cerny cheese byl stejne jako cerveny pripojeny pomoci 'headlight brick', a mezi cerny cheese a headlight brick bys dal cernou desku 1x1, tak tam nebude ta sikma mezera. no snad to nekdo pochopil :)
    JOPS
    JOPS --- ---
    CROSS: no hej, to by mohlo byt ono, to by me fakt nenapadlo :-))) diky moc
    BATY
    BATY --- ---
    JOPS: Jo jasně, že vim.
    JOPS
    JOPS --- ---
    hosi, i need help

    tusite co to je za kosticky, ktere jsou oznacene sipkou?

    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: ? dyt to objednat jeste nejde, pisou az od 1. 7.
    A jinak - co jsi nepochopil? Dyt jsem to napsal jasne - sejf a urychlovac! :)
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Díky za připomenutí. Předobjednal jsem The Castle in the Forest!
    KAERO
    KAERO --- ---
    1. 7. zacne sbirani predobjednavek na Bricklink Designer program! Je tam:
    - LEGO Observatory Mountain View
    - The Great Fishing Boat
    - Sheriff’s Safe with Combination Lock
    - Pursuit of Flight
    - The Legend of the Bionicle
    - Kakapo
    - The Castle in the Forest
    - Particle Accelerator

    Takze si vsichni povinne predobjednate Particle Accelerator a Sheriff's safe, abych mel jistotu ze se to vyrobi! Je to asne? JASNE?

    Designer Program 2021 Invitational [BrickLink]
    https://www.bricklink.com/v3/designer-program/introducing.page
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Lego Typewriter
    Typewriter 21327 | Ideas | Buy online at the Official LEGO® Shop US
    https://www.lego.com/en-us/product/typewriter-21327

    KAERO
    KAERO --- ---
    JOPS: aha. kdyz ta horni lamela uz je obema cudlikama v drazce, tak to studio pochopi ze jedina moznost je otacet celym objektem. kdyz ale das lamelu, ktera vycuhuje hornim cudlikem nad drazku do vzduchu, nebo tim cudlikem zasahuje do jine kostky, tak budes moci otacet jen tou jednou lamelou.
    studio meni moznosti otaceni podle toho co by (ne)zpusobovalo kolizi.
    JOPS
    JOPS --- ---
    JOPS: klic a pak se objevi ty dva symboly, kdyz kliknu na posun, tak je to v pohode, kdyz kliknu na to otaceni, vybere se vsechno...
    JOPS
    JOPS --- ---
    KAERO: okej, mam jeste debilni dotaz...

    vyberu tu jednu cast vrat, kliknu na ten klic a vyberou se mi vsechny objekty a otacim vsemi objekty... Nechapu proc... Kdyz to rucne odznacim, tak hybu pouze s jednou casti. Ale proc se mi to deje nechapu, nijak jsem to neslucoval, zadne submodely, proste novy cist model.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam