• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    JOPS
    JOPS --- ---
    hosi, tusite, co je za kostku ten spoj?

    BESH
    BESH --- ---
    KAERO: Ja jako moc nevim, proc tam byl ten strop. To si hraje na nejakou exkluzivku? Prijde mi, ze jsou sami proti sobe.
    CROSS
    CROSS --- ---
    KAERO: a to dělaj poprvé? Se naučej za pochodu a rozladěných lidí bude určitě víc.
    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: presneji nic jsem si nemohl koupit, protoze ji bud vykoupili ostatni (trezor), anebo protoze to nekupovali dost rychle (urychlovac).
    KAERO
    KAERO --- ---
    Tak houby s octem. urychlovac nebude, protoze "Only the first five designs to reach 3,000 pre-orders will be produced.". Kerej piiip tohle vymyslel? Udelaji vyber z vyberu, a pak to jeste omezi na ty nejrychleji prodane? At jdou dopiiiip.
    Z tohohle celeho Bricklink crowdfunding jsem fakt rozladeny.
    BESH
    BESH --- ---
    KAERO: Hrad byl rozebranej okamzite. Sel jsem tam hned po vyzve, web byl velmi zatizenej a kdyz se to rozjelo, tak hrad uz nebyl. Vsechno ostatni jo, ale mizelo to taky rychle. Sejf jsem stihnul. Trochu lituju, ze jsem tam nedal i tu lod, neb o par hodin pozdeji taky uz nebyla. Urcyhlovac tam taky nakonec padne, je na to jeste 40 dni.
    KAERO
    KAERO --- ---
    a urychlovac si zatim koupilo jen cca 1000 lidi, a potrebnych je 3000, tak to nevim jestli projde. Ta tisicovka to budou zamestnanci CERNu, Fermilabu a podobnych, a zbytek sveta to hadam asi nezajima :(
    KAERO
    KAERO --- ---
    doprcic co to je? Chci si koupit ten serifuv trezor na bricklink crowdfunding, dam Czechia a pise mi to: "This project is sold out in your region."
    Ale kdyz dam USA nebo jizni korea tak v pohode.
    Kreteni debilni delit to na nejake regiony.
    Koukam hrad a lod uz jsou vyprodane ... :(
    Asi chapu, nechteli aby to lidi vykoupili jen v jednom casovem pasmu. Stejne me to prudi, jsem necekal ze bude takovy naval.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TOOMIX: Než jsem přečetl text. Myslel jsem že to je lego variace na ty vysypaný závodníky Tour de France...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    TOOMIX: mě by spíš vyhovovala aplikace, kde by si dal návod, vyfotil hromadu a ono by ti to ukázalo, kde máš jednotlivý kostičky
    BESH
    BESH --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    TOOMIX: si nemuzu pomoct, ale je to strasne podobne tomuhle:
    LEGO IDEAS - GMC - Blue Chip 100 [1957]
    https://ideas.lego.com/projects/c0810366-044e-49ea-a678-5d64ac0d9cf2

    mam cim dal silnejsi pocit ze lego nekolikrat vzalo napad z lego ideas a pouzili ho mimo vyber.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KAERO: Tak ještě to může být tohle, ale přišlo mi, že jsou figové o půl studu šoupnutý...
    KAERO
    KAERO --- ---
    SHMADE: to by pinclik drzel jen na jednom cudliku a to je fakt malo. podvedome cekam ze udelaji nejaky specialni dilek. lego v posledni dobe chrli hromady specialnich dilku, to nemam moc rad
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KAERO: U os jsem myslel spíš na jejich rozpojování a minifig bude podle mě chycenej tim hle a to by snad mohlo držet, pravda, že lego míčky jsou lehký, jinak pěknej nápad, možná si to doma postavim.

    KAERO
    KAERO --- ---
    lego osy vydrzi hodne, zvlast kdyz jsou jeste podporene spojkama. mozna ty cudliky na konci tyci pujdou vyrazit v plnem zapalu hry. jestli panacci jsou chyceni za krk, tak to bude drzet dobre.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    CHIX: Nechce se mi to počítat, ale mohly by to být klidne třeba jen dvě 32 axle, což by nějak funkční i mohlo být... Samo by to bylo lepší, kdyby to bylo v kuse, spíš si myslím, že budou padat figove....
    CHIX
    CHIX --- ---
    KAERO: bych si i zahral. myslis ze to bude aspon trochu funkcni? myslim hlavne ty stangle....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam