• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ANGELFREE: Nemuzu si pomoct, ale IMHO je to kit a ne LEGO.
    KAERO
    KAERO --- ---
    ANGELFREE: toho cloveka sice neznam, ale fakt ho nemam rad.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ANGELFREE: Úplně mě z toho rozbolely zuby.
    BATY
    BATY --- ---
    ANGELFREE: ježiš
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    rychlobalení lega pro odvážné

    KAERO
    KAERO --- ---
    A finalni verze Bell X-1:
    LEGO MOC Bell X-1 by Kaero | Rebrickable - Build with LEGO
    https://rebrickable.com/mocs/MOC-90663/Kaero/bell-x-1/#details
    KAERO
    KAERO --- ---
    Finalni verze Cygnusu:
    LEGO MOC Cygnus NG-16 by Kaero | Rebrickable - Build with LEGO
    https://rebrickable.com/mocs/MOC-90536/Kaero/cygnus-ng-16/#details
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: to bohuzel nevim, jen jsem na to nahodou narazil, tak jsem si to tu odlozil pro strycka prihodu :)
    ale stud.io bohuzel neni opensource, takze hadam ze to jsou nejake pochybne protektivni snahy, aby se uzivatel nehrabal v cem nema.
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Nějaké vysvětlení toho hesla - jak vzniklo.a ptoč je fixní?
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    KAERO
    KAERO --- ---
    Kdyby nekoho zajimalo - Stud.io uklada model jako .io soubor, coz je vlastne jen zip soubor, uvnitr jsou data ve formatu ldr a nahled, zip je chraneny heslem:
    soho0909
    . Byl jsem zvedavy a google to heslo nasel na 2. pokus.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---


    Behind the Scenes of LEGO Masters Norway - BrickNerd - All things LEGO and the LEGO fan community
    https://bricknerd.com/home/behind-the-scenes-of-lego-masters-norway-10-15-21
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Vikingská loď nebude, protože si ji chce LEGO navrhnout samo v rámci Creatoru 3in1. Ale to, že neprošla Baba Yaga je pro mě obrovské překvapení a zklamání - měl jsem to za jasné ztělesněni IDEAS
    KAERO
    KAERO --- ---
    A uz je toho nejak moc ne? Big Bang theory, Friends 2x, Seinfeld, Stranger Things, Queer-Eye, a ted jeste The Office? No asi to lidi kupujou.
    KAERO
    KAERO --- ---
    Ja sem zklaman. Zadna baba yaga, vikingska lod, asterix obelix, a hlavne - zadna SLS! Buuuuuuu....
    KAERO
    KAERO --- ---
    A jeste:



    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NAGASAWA: No snad to po uprave legem neztrati puvodni styl. Kazdopadne jsem rad, ze to vyslo a pro me je to jasnej kauf.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    :)

    KAERO
    KAERO --- ---
    HADIAK: naprosto si neumim predstavit, jak by to slo zakomponovat do tela rakety. stred tvori jedna kostka s cudliky na vsechny 4 strany. kdyz tam dam hrnecek, tak uz nebude prostor na druhy aby vycuhoval na druhou stranu. takove podelne trubky se delavaji pomoci tycek, ale v tomhle designu jsem mel vubec problem aby to drzelo u sebe. vnitrek je docela komplikovany, aby tam byly ty spravne oranzove pruhy na spravnych mistech, a presto se to nerozpadlo.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    KAERO: taky napad; tie vycnievajuce veci (2x pod napisom cosmos a 1x nad), nedali by sa napodobnit hrncekom? :) - resp jeho uskom.

    KAERO
    KAERO --- ---
    KAERO: jo a samozrejme spice ma byt cela modra, akorat jeste nemam modry jehlan.
    KAERO
    KAERO --- ---
    No a jeste Kosmos 3M. Raketa je v mnoha barevnych schematech, miva na sobe spoustu log, ale najit fakt dobre fotky je neskutecny problem, protoze o tuhle raketu neni moc zajem. Je to sice ta nejvic pouzivanejsi raketa vubec, ale nelitaji v ni lidi.

    KAERO
    KAERO --- ---
    Tak mam asi finalni verzi vesmirneho nakladaku Cygnus, konkretne mise NG-16. Rozmery sedi, pohromade to taky drzi dobre, a nalepkama na slunecni panely jsem to vcera dokoncil.

    SOJKA
    SOJKA --- ---
    SHMADE: z toho mam cisla protoze 4 jsem u nas nesehnal :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam