• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    BATY: A vrbu mlátičku akorát stavíme. To Ronovo auto má pěkně hnusně škrábanutý přední sklo. Asi jim taky napíšu o nové. Ty skla by měli od ostatních dílků oddělovat...
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    KULHY: tak ono se to dá dávkovat postupně :) ten velký box jsem tak trochu koupil kvůli své obsesi ohledně PPP = co nejvíc kostek za co nejnižší cenu :D
    BATY
    BATY --- ---
    BATY
    BATY --- ---
    VERONIKA22: nemusíš mít záruku. mně vyměnili servo na Volvo nakládači, který už se několik let neprodává... stačí jím napsat...
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: máme všechny 4... :)
    dva už na polici
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    EMMET: wow uf to jsou senzační zprávy. Neb jsem záruku prošvihla. Tak dlouho jsem to válela doma a furt si říkala: kurňa pročtu google až jsem to udělala po záruce.
    EMMET
    EMMET --- ---
    VERONIKA22: Osobně jsem to nezažil, ale už jsem našel na diskusních skupinách zmínky, že tento jev existuje:-) Obvykle jsou rádi, když jim lidé rozbitou elektroniku zašlou zpět, aby zjistili, co se stalo.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Chtěla bych se zeptat zda jste už někdo zažil, že motor k pohonu kol byl vadný a musel se vyměnit? Furt jsem tomu nechtěla věřit, že ten motor je rozbitý a hledala jsem chybu na mé straně, že něco dělám špatně. Ale už jsem vyzkoušela vše možné a závěr bude, že tam fakt dali nefunkční motor. Budu ráda kdyby mi někdo potvrdil, že i takové věci se v legu stávají :o)
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    KAERO: Jo jo, az na to, ze to nezacina tim, ze _jedno z deti_ si preje lego
    ale ze _ja_ si preju lego :-)
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    KAERO: jo, porad.
    KAERO
    KAERO --- ---
    na vanoce si jedno z deti preje lego harry potter. tak jsem koupil jeden set s casti bradavic a vrbou mlatickou a vcera jsem si prohlizel krabici. koukam ze ruzne sety jdou spojovat a vytvaret cely bradavicky hrad. tak to vysvetluju manzelce a postupne zjistuju ze si vlastne ty dalsi sety chci koupit ja sam sobe. taky se vam to stava? :)
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    KOUPIM JAKYKOLI DUPLO PRO KOJENCE A BATOLATA.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---


    Microscale Tales of the Space Age in LEGO - The Brothers Brick | The Brothers Brick
    https://www.brothers-brick.com/2021/11/19/microscale-tales-of-the-space-age-in-lego/
    KULHY
    KULHY --- ---
    ANGELFREE: Tohle je ten muj tip KULHY jeste zvaz a 80 kostek muzes vytahnout az uvidis jak reaguje na malej set.
    KULHY
    KULHY --- ---
    Vláček se zvířátky 10955 | DUPLO® | Oficiálního LEGO® obchodu CZ
    https://www.lego.com/cs-cz/product/animal-train-10955
    KULHY
    KULHY --- ---
    ANGELFREE: U nas fungovali tyhle veci co maji jen par kostek na zacatek. 80 kostek uz je docela zahul pro rozvijejici se mozek.
    CROSS
    CROSS --- ---
    KAERO: když jsem před lety na bazaru hraček koupil krabici s Duplo kolejema, pár kostek z nějakých historických setů pro nejmenší v tom bylo (typu kočičí hlava), mj. takovej jako dutej mřížovanej váleček, co se v kostce otáčel. Děti to měly i ve vaně, leželo to měsíce venku na terase, a nepřestalo mě fascinovat, jak plynule a dlouho se to točilo, a potichu bez vrzání. Tohle je na Legu úžasný.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    díky za všechny reakce, máme holku skoro rok a zatím jsem pro ni koupil když bylo v akci tohle https://www.lego.com/cs-cz/product/heart-box-10909 asi to dostane k prvním narozenimám :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    EMMET: jo to je fakt skoda. babicka sehnala nekde z druhe ruky LEGO jablko s hudbou a pomalu lezoucim cervikem ven, proste pro batolata, kousek 20 let stary. neskutecne odolna hracka, vsechny mimina s tim flakaly a nikde to neni praskle a porad hraje.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    TOOMIX: http://www.artpeter.net/Data/Lego/Katalogy/1995/21.jpg
    tende fakan me sral, byli jsme skoro stejne stary a on mel vsechno to lego a smal se mi do obliceje!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam