• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    Jsem dnes nudil, až jsem na internetu z toho omylem koupil Batmobil 1989 76139...
    Moc mě od nákupu neodradilo, když šla manželka okolo a pronesla: "Jé, to se mi líbí!"
    No, tak co jsem měl dělat...? Toto se často nestává ;)
    OT_
    OT_ --- ---
    Nudíme se v karanténě:
    Ondrej Tylcer - Ríša v karanténě natočil film a řekl mi,...
    https://www.facebook.com/786644109/videos/265449638951147/
    ESPINOZINO
    ESPINOZINO --- ---
    DURDIN: skus je zahrat fenem
    DURDIN
    DURDIN --- ---
    BATY: můžu potvrdit, že samolepky, které jsem cca před 20 lety nalepil špatně a letos jsem si říkal, že si ten set znova postavím a že bych je nalepil správně, už odlepit vůbec nejdou;) a to to prošlo už několikrát sprchou a jednou i octovou vodou, což teda nedoporučuju protože mám teď z některých bílých kostek spíš světle žluté
    KAERO
    KAERO --- ---
    BESH: ty mi taky nepomahas :) ted jsem dostavel japonsky nakladak HII-TV pro zasobovani mezinarodni vesmirne stanice - nemuzu delit svou pozornost, stoji na tom nas cely domaci vesmirny vyzkum. treba se kluk za chvili nadchne zas pro neco jineho. nojo ale teprve cteme 4. dil, takze nadseni je v maximu. ach jo...
    BESH
    BESH --- ---
    KAERO: Been there, done that. Bradavice se nedaji nezkompletovat. :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: porad drzi :)
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Spíš aby se to nezačalo odlepovat...
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: prijde mi ze ten material co lego pouziva je polyesterova folite, to vydrzi i teplou vodu bez problemu. leda ze by ten tisk zmizel, ale moje 35 let stare samolepky byly sprchovane hodnekrat a porad drzi
    BATY
    BATY --- ---
    PJOTRIK: set má cihlové samolepky, ale ty jsem tam nelepil... jednou za čas to chci osprchovat a nevím, jestli by jim to dělalo dobře...
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    BATY: ty jo, na muj vkus je to hrozne hladky a leskly, chybi mi tam ta klasicka cihlova fasada... ale treba je to jen fotkou
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Na Vánoce tam dávám taková oranžová světýlka a vypadá, že se v tom hradu svítí. Manželka je z toho nadšená! ;)
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: jsem to ukazal manzelce, jak me tady prudis :)
    BATY
    BATY --- ---
    BATY: A vrbu mlátičku akorát stavíme. To Ronovo auto má pěkně hnusně škrábanutý přední sklo. Asi jim taky napíšu o nové. Ty skla by měli od ostatních dílků oddělovat...
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    KULHY: tak ono se to dá dávkovat postupně :) ten velký box jsem tak trochu koupil kvůli své obsesi ohledně PPP = co nejvíc kostek za co nejnižší cenu :D
    BATY
    BATY --- ---
    BATY
    BATY --- ---
    VERONIKA22: nemusíš mít záruku. mně vyměnili servo na Volvo nakládači, který už se několik let neprodává... stačí jím napsat...
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: máme všechny 4... :)
    dva už na polici
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    EMMET: wow uf to jsou senzační zprávy. Neb jsem záruku prošvihla. Tak dlouho jsem to válela doma a furt si říkala: kurňa pročtu google až jsem to udělala po záruce.
    EMMET
    EMMET --- ---
    VERONIKA22: Osobně jsem to nezažil, ale už jsem našel na diskusních skupinách zmínky, že tento jev existuje:-) Obvykle jsou rádi, když jim lidé rozbitou elektroniku zašlou zpět, aby zjistili, co se stalo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam