• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Jojo. No já jsem to asi před měsícem kupoval za 2100 v muzeu lega, byl to poslední HP set, co mi chyběl. A přišla mi cena celkem ok, tak 1850 je ještě lepší :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: jo, tohle asi fakt slevnili. ale koukam, vrba mlaticka stala v Mallu 2 tydny zpatky 1349, a ted ji Mall vede za 1509. Neco zlevni, neco zdrazi.
    BATY
    BATY --- ---
    KAERO: Jsem ostuda no...:/
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: hezke. ale za takovy prvotridni servis ses moh dokopat to rozebrat :) a jestli s tim mas problem, tak mi to posli, ja ti to rozeberu a slozim (a pak si s tim s detma pohrajeme, trochu blata nalozime a cesty vyspravime :) )
    BATY
    BATY --- ---
    PJOTRIK: Hehe, to není kvůli tobě. Ale impulz to byl, to je pravda :) Určitě to bude hezčí. Ale mám takovou úchylku, že moc samolepky nelepím, jen když je mám 2x :)
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    BATY: Kvuli mne to polepovat nemusis :D
    BATY
    BATY --- ---
    PJOTRIK: Objednal jsem na BL ještě jedny samolepky pro všechny naše HP a až přijdou, tak to nalepím, ať jsou tam teda ty cihly a tak moc se to neleskne :)
    BATY
    BATY --- ---
    VERONIKA22: No mně se právě rozbilo servo na tomto nakladči. Účet ani nemám, dávno už se to neprodává. Ale řekl jsem si, že na těch jejich stránkách zkusím něco napsat, za to nic nedám... Počítal jsem s tím, že to spíš moc úspěch mít nebude :) Za dva dny přišla odpověď ve stylu: "Váš náhradní díl už je na cestě." :D Akorát se tam teda psalo taky to, že ten starý chtějí zpátky a mám dát vědět, kdy si pro něj může přijet kurýr... Na to jsem paní napsal, že jsem nečekal, že to hned bez otázek pošlou a že momentálně nejsem ve časovém rozpoložení, abych to z této bestie vyndával, když je to samozřejmě úplně uprostřed a musel bych to celé rozdělávat... Tak nakonec to usnulo, mám nové servo a to staré jsem pořád nevyndal a nevrátil :/

    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    BATY: wow díky všem, že jste mi dodali odvahy. Prý už za mnou jede zásilka z dánska s novým ovladačem a když to stejně nepůjde tak přijede kurýr a odveze si motůrek k nim. Hustý. Překrásný. Díky za nakopnutí
    BATY
    BATY --- ---
    CROSS: Jojo, jenže pak se mi stává to, že se podívám na BL, zjistím, že to stojí nerozbalený 4x tolik, než za kolik jsem to kupoval a člověku se to už ani nechce rozbalit :D
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: i já, ve sklepě na polici v oddělení „až děti povyrostou“
    BATY
    BATY --- ---
    ONDRASEEEK: Pěkný, mám ho ještě nerozbaleny v krabici...
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    Mel by nekdo zajem koupit toto LEGO? 42054, jednou slozene a pouze vystavene
    Cena nejak kolem 4500Kc

    ZAK
    ZAK --- ---
    Delali jsme dnes inventuru krabic. Bezne jsou ulozeny v zazipovane podobe - krabice v krabici v krabici, takze moc mista nezabiraji.
    Prvni Lego dostal syn na 4. narozeniny, ted po dvou a pul letech vypada jeho sbirka takhle, a to jeste ani nejsou vanoce.
    Docela me to samotnyho zaskocilo. :)

    BATY
    BATY --- ---
    Jsem dnes nudil, až jsem na internetu z toho omylem koupil Batmobil 1989 76139...
    Moc mě od nákupu neodradilo, když šla manželka okolo a pronesla: "Jé, to se mi líbí!"
    No, tak co jsem měl dělat...? Toto se často nestává ;)
    OT_
    OT_ --- ---
    Nudíme se v karanténě:
    Ondrej Tylcer - Ríša v karanténě natočil film a řekl mi,...
    https://www.facebook.com/786644109/videos/265449638951147/
    ESPINOZINO
    ESPINOZINO --- ---
    DURDIN: skus je zahrat fenem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam