• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    BATY: ja chci prave, aby se to nejdriv dokoncilo, abych vedel, jestli jeste neco nechybi :)

    Diky za poznatky!
    BATY
    BATY --- ---
    POHODAVOLE: Já neříkám, že to není možný. Jen, že se mi to nestalo... Kolikrát mám ten pocit, ale pak to někde vypadne. Každopádně jim napiš a máš to. Jen je opruz, že to nemůžeš třeba dostavět...

    Já jsem jim teď psal ohledně HP setu vrby mlátičky, ohledně předního skla toho auta. Sice tam bylo, ale takový škrábanec, že ti tam zůstal nehet...
    MISEC
    MISEC --- ---
    Raz sa mi stalo ze chybal jeden dielik v sete, tiez to bolo nieco vacsie neprehliadnutelne. V obchode vybrali z nerozbaleneho setu a ten potom posielali na reklamaciu.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    BATY: minule ji chybela kostka 1X14 W. GROOVE. Ta nejde prehlednout. Ted je to mensi plast a taky tam neni. Projel jsem obsah obalu nekolikrat. Ver mi, ze mi to taky prislo divny, kdyz se mi to stalo prvne po tech letech a samozrejme jsem nejdriv hledal chybu na sve strane.
    BATY
    BATY --- ---
    POHODAVOLE: Vždycky si myslím, že něco chybí a pak to vždy najdeme... Troufám si říct, že jsme toho postavili už fakt docela dost a ještě se mi nestalo, že by mi něco chybělo...
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Jak casto se vam stava, ze chybi kostky v setech? Ja mel cely zivot klid a az ted chybel jeden dilek v setu HP, tak mi poslali novy a tento tyden zacala dcera skladat dalsi set HP a zase kus chybi, tak je mi to docela blby psat zase po tydnu :)

    Diky!
    BONGI
    BONGI --- ---
    KULHY: Ještě je výborný set 744. Ten je spíš zaměřený na stavební stroje a už má také motorky a převody. To už je tak trochu předchůdce Lego Technic. https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?S=744-1#T=I Ten mám i s krabicí.
    KULHY
    KULHY --- ---
    BONGI: Uz to specificky meritko a realistictejsi proporce. Snazil jsem se to doma jako malej replikovat.
    BONGI
    BONGI --- ---
    KULHY: Tady je postavený ten hasičák s přívěsem a to menší montážní auto s přívěsem a silniční zábranou. Oboje se světly a zvukem.
    BONGI
    BONGI --- ---
    KULHY: Jo, také ho mám moc rád. Na svou dobu dost vystupoval od ostatních Basic. Mám ho kompletní, bohužel bez krabice. Tak jsem ho aspoň rozšířil tak, aby čly všechny modely z návodu postavit souběžně.
    KULHY
    KULHY --- ---
    BONGI: Tyjo ten BASIC 735 — hasicak s tim malym privesem — tezka nostalgie. Meli jsme ho ve skolce v tom 90 roce a miloval jsem ten set a nejaky cas se kazdy rano tesil do skolky. :)
    BONGI
    BONGI --- ---
    KYRYS: Mně rozebírání nevadí, když je v tom systém, tak to jde rychle a navíc oři tom obměním některé opotřebované kostičky.
    BONGI
    BONGI --- ---
    JESTEDMAN: Nepotrebuji, kostek je dost, ale mista málo. :D
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    KYRYS: možná potřebuje půlku kostek od hasičů, aby mohl dát policajty do kupy :)
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    BONGI: rozebrat.. tak to se mi nikdy nechtělo :-) obdivuji tvoje odhodlání :-D
    BONGI
    BONGI --- ---
    KYRYS: Jasně, že půjčím, ale se stavěním těch starých setů mají potíže. Ty staré návody nemaji na stránkách seznam dílů a šipky, kam se mají dát. Jen je nový obrázek, kde se musí změna najít. Navíc rozhraní je velmi špatně viditelné, někdy vůbec a tak poznat zda dát kostičku npř. 1x8 nebo dvě 1x4 je dost problematické... Tak musím pomáhat.
    Teď rozeberu a pustím se do Policie. :D
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    Tebe vnoučata prostě musí milovat :-) .... Teda jestli jim to půjčíš :-D
    BONGI
    BONGI --- ---
    Mám před Vánocemi moratorium na nákup Lega a tak jsem sáhnul do starych zásob a začal po letech zase stavět City, System, Basic - první šla na řadu série hasičů.

    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    Investing in Lego more lucrative than gold, study suggests | Lego | The Guardian
    https://www.theguardian.com/lifeandstyle/2021/dec/10/investing-in-lego-more-lucrative-than-gold-study-suggests
    BATY
    BATY --- ---
    BATY: A za světla...

    JANFROG
    JANFROG --- ---
    KAERO: No jo no, kovarova kobyla :-(
    Tak tak (ne)stiham praci. Ted otviram PR / submituji kod co jsem napsal pred rokem, dvema :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam