• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BESH
    BESH --- ---
    KAERO: Jojo. Pred 5 dny mi prisel e-mail z legoshopu, ze se jim nepodarilo stahnout penize a ze mam kontaktovat zakaznickej servis. Zvedl jsem limity na karte, zavolal zakaznickou linku, pani strhla penize a dneska to prislo.
    KAERO
    KAERO --- ---
    BESH: tobe uz to prislo? hernajs, me jen emaily o tom ze uz to bude, zpozdeni atd., jeste ani nestahli penize.
    BESH
    BESH --- ---
    K te debate o cislovani pytliku. Dneska dorazil Sheriff's Safe z Bricklinku a tam: 2x cislo 1, 2x cislo 2, 3x cislo 3 a 3x cislo 4. :)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    AXTHEB: hodne krabic a malo mista na veci z lyzovani... zase jsem tam nechal majlant, nastesti jsme na to s kamosem byli dva.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Vite, jak vypada cesta do Livigna, kde je bezcelni oblast? Takze tak.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BONGI: Tohle byla snad nejlepší policejní stanice! :)
    Těžká závist :))
    BONGI
    BONGI --- ---
    Tak hasiči rozebráni a uklizeni, teď zase policajti a rošťáci.

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    EMMET:

    GLASS FOR FRAME 1X2X3
    Element
    6252258
    Design Number
    35287
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    EMMET: to není samozřejmě problém, ale teď jsem na mobilu, tak pošlu, az budu u pc. Jednalo se o výplň ve dveřích nebo v okně.
    EMMET
    EMMET --- ---
    POHODAVOLE: Mohu se zeptat, o jaký typ dílku šlo? Občas jde vysledovat, které dílky nejde najít, protože nejspíš skočnili v sáčku, který je zabalen do malého sáčku uprostřed jiného čísla
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    POHODAVOLE: uf tak byl v dalším pytlíku.
    BATY
    BATY --- ---
    ANGELFREE: To abych si to Porsche koupil ještě jednou :)
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    POHODAVOLE: jednou mi chyběla kostka v 10262 Aston Martin, místo ní tam byl technic dílek, který vůbec neměl v krabici být. Tehdy zrovna trochu zlobil systém na webu, kdy mě to nepustilo k zadání adresy, takže na extra díl jsem si počkal skoro měsíc
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    10295 alt



    My Other Car’s a Porsche | The Lego Car Blog
    https://thelegocarblog.com/2021/12/19/my-other-cars-a-porsche-3/
    EMMET
    EMMET --- ---
    KAERO: Jeden z důvodů, proč LEGO nakonec kývlo na vystavění továrny v Číně byla finanční konkurenceschopnost vůči klonovačům. Takže si myslím, že by to i mohlo být všechno originální lego. Spíš bych se bál, že když to nešlo jinak, tak modifikovali kostky pomocí vrtačky a jiných nástrojů:-)
    KAERO
    KAERO --- ---
    TRAGED: uzasne, neco takoveho bych chtel videt. ma to mit 150 M kostek.
    A je to v Shenzhen, Guangdong, China, tak si dovolim tvrdit ze aspon jedna kostka nebude prave Lego :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Lord Of The Rings Lego Build Sets New World Record With 150 Million Pieces - GameSpot
    https://www.gamespot.com/articles/lord-of-the-rings-lego-build-sets-new-world-record-with-150-million-pieces/1100-6486738/
    FARIN
    FARIN --- ---
    Jestli si dobře pamatuju, tak 42100 Bagr Liebherr má víc pytlíčků pro každé číslo. Někde myslím i víc než dva kusy
    EMMET
    EMMET --- ---
    BESH: Mně za těch šest let, co jsem se začal znovu věnovat stavebnicím prošly stovky stavebnic rukama, takže je to opravdu vzácné:-)
    Jinak co se občas děje, je že menší dílky zapadnou do vnitřku velkých kostek třeba 2x4, 2x2, výjimečně do střešních dílků 2x2
    BESH
    BESH --- ---
    EMMET: Jojo, to uz se nam taky stalo. Ale jeste nikdy nic nechybelo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam