• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    INSEQUI: Pěkný sety, 8850 mám, ale zbavovat se bohužel nechystám. Možná bych si to mohl aspoň z nostalgiie postavit.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    SHMADE: 8855, 8850 a 8020
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    INSEQUI: Jakej?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Přesně, já shanim jeden konkrétní starej technic tak pokud tam bude měl bych zajem
    JOPS
    JOPS --- ---
    hod to sem a udelame aukci :D
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    BURKHAR: jaká to je lod?
    BATY
    BATY --- ---
    BURKHAR: tu loď bych si vzal, dík
    KAERO
    KAERO --- ---
    bude to zajimat vsechny, hod to sem
    EMMET
    EMMET --- ---
    BURKHAR: V jakém stavu je ta pirátská loď s ostrůvkem? Ta by mě zajímala. A možná Nějaký Technic
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Budu prodávat nějaké prastaré zbytky LEGA z dětství, zítra nafotím, měl by někdo zájem, než to hodím někam do ofiko inzerátů?

    Něco Technic, pirátská loď s ostrůvkem a pak vyloženě random kostky z oněch zbytků, které rozebraly sousedovic děti, když jsme prodávali dům po mamčině úmrtí.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    BATY: to bych musel vydrzet to nerozbalit a nesestavit. A to nejde :D
    BATY
    BATY --- ---
    KVIIIK: Za 10 let všechny prodej a kup si dům IRL ;)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Čerstvá novinka už je doma! Šestá modulárka, pomalu neni kam to dávat :D

    KAERO
    KAERO --- ---
    PETJU: doprkynka, ale uz me to prudi (neber to osobne). Serifuv sejf - nemam, ale jini maji. Ta 'slevova' objednavka - nemam, ale jini maji. Ech :(
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Musela to být nechtěná chyba, ceny byly totožné s € jen s příznakem Kč.
    BATY
    BATY --- ---
    ANGELFREE: Ale nemuseli by to posílat. Pokud jde vyloženě o chybnou cenu v takhle velkém řádu, tak mohli napsat #sorryjako... Pokud tam ani nebyla nějaká přílepka AKCE, nebo SLEVA, kterou bys tu divnou cenu ještě víc podpořil, tak už vůbec...
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    za chyby se hold platí, ale myslím že lego to v pohodě ustojí - asi to nebyl cílený hyper-sale což?
    KAERO
    KAERO --- ---
    ale zas musim rict, ze kdybych objednal za 170 k a platil jen 10 k, tak uz bych si pripadal blbe. pred detma vzdycky rikam ze krast se nema a tohle .... uz je dost na hrane. ale zase je to lego, tak nevim jestli by se svedomi neslo radeji samo schovat :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    PTT: aha, ja myslel ze ty ostatni byly nedostupne uz od zacatku. doprkynka, to jsem k tomu prisel pozde, skoda.
    NOODLE
    NOODLE --- ---
    PETJU: kde jsi prosim objednal home alone?
    BATY
    BATY --- ---
    DURDIN: ale samozřejmě, když s to za tuhle cenu můžeš vzít, bez nějakýho postovnyho z eshopu a máš to hned, tak je to super.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam