• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    BURKHAR: Pirátská loď bude zajímat asi všechny, to podle mě uděláš nejlíp s aukcí na fb. Piráti jsou nedostatkový zboží a cenově jdou hodně přes původní pořizovačku ;)
    RSZ
    RSZ --- ---
    Děti píšou lego propiskama, ale je tam dost nestandardní náplň, nekupoval jste někdo někde nějakou? Ty originální píšou skvěle.
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    FARIN: tyjo, tohle jsem měl taky doma a nějaké pozůstatky bych ještě asi našel. Ale sestavil jsem to max 2x. Na rozdíl od pirátů a rytířů, které jsem stavěl asi 1000x :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Sorry všem, jsem dnes v jednom kole pracovně (never release anything on Friday), ale zítra se dostanu k nafocení a můžem to probrat. Pěkný pátek!
    FARIN
    FARIN --- ---
    Postavil jsem doma https://brickset.com/sets/8865-1/Test-Car
    Vlastne ani nevim jestli jsem to stavil jako maly, mam dojem ze to tenkrat postavil vzdycky tata :)
    Akorat jsem teda vymenil vsechny piny za moderni, protoze si neminim nicit ruce s tema prisernyma puvodima.

    Co me na tom fascunuje jsou ty navody kdy je cely auto na 24 kroku.
    KULHY
    KULHY --- ---
    Nemel by nekdo zajem o jednou slozeny dumper Volvo 42114 za nejakou fajn cenu? Myslel jsem ze bude cas na nejaky sandbox blbnuti s Technicsem az si postaveny model uzijeme, ale od jara jsem na to nesahl. Bud slozeny, nebo bych se hecnul to rozdelat. :D

    Krabi mam (sic asi ne otevrena s peclivosti sberatele), kostky komplet, navod je (trochu ohnuty jak mi spadl na dno krabice pri manipulaci a tak tam lezel), narhadni kostky si vzdycky hazim do jednoho pytle s ostatnima, takze ty nejsou.

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    INSEQUI: Pěkný sety, 8850 mám, ale zbavovat se bohužel nechystám. Možná bych si to mohl aspoň z nostalgiie postavit.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    SHMADE: 8855, 8850 a 8020
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    INSEQUI: Jakej?
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Přesně, já shanim jeden konkrétní starej technic tak pokud tam bude měl bych zajem
    JOPS
    JOPS --- ---
    hod to sem a udelame aukci :D
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    BURKHAR: jaká to je lod?
    BATY
    BATY --- ---
    BURKHAR: tu loď bych si vzal, dík
    KAERO
    KAERO --- ---
    bude to zajimat vsechny, hod to sem
    EMMET
    EMMET --- ---
    BURKHAR: V jakém stavu je ta pirátská loď s ostrůvkem? Ta by mě zajímala. A možná Nějaký Technic
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Budu prodávat nějaké prastaré zbytky LEGA z dětství, zítra nafotím, měl by někdo zájem, než to hodím někam do ofiko inzerátů?

    Něco Technic, pirátská loď s ostrůvkem a pak vyloženě random kostky z oněch zbytků, které rozebraly sousedovic děti, když jsme prodávali dům po mamčině úmrtí.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    BATY: to bych musel vydrzet to nerozbalit a nesestavit. A to nejde :D
    BATY
    BATY --- ---
    KVIIIK: Za 10 let všechny prodej a kup si dům IRL ;)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Čerstvá novinka už je doma! Šestá modulárka, pomalu neni kam to dávat :D

    KAERO
    KAERO --- ---
    PETJU: doprkynka, ale uz me to prudi (neber to osobne). Serifuv sejf - nemam, ale jini maji. Ta 'slevova' objednavka - nemam, ale jini maji. Ech :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam