• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    BONGI: ja bych casem ty vylepseni backportoval do sveho, vzdycky kdyz to pucim detem tak to rameno zbouraji a tohle je asi odolnejsi. ale toho casu je cimdal min, a priorita je Saturn IB :|
    BONGI
    BONGI --- ---
    KAERO: Dobré, na ten tvůj model se už delší dobu chystám, ale pořád nemám kompletované kostičky. Ten nový má podstatně horší návod, mně prostě MPD moc nevyhovuje, nebo s ním neumím.
    KAERO
    KAERO --- ---
    Tohle miluju, kdyz lidi sdili svoji praci. Mr. Kleinstein mi poslal svuj parni stroj, ja to vylepsil a udelal navod a dal to na rebrickable. Akorat se pak vyrojily nejake mouchy, nebylo uplne jednoduche vyladit osy aby stroj bezel lehce, a rameno nebylo detem odolne. No a vypada ze to ted nekdo dalsi vylepsil:
    LEGO MOC James Watt Steam Engine Variation by uberdude | Rebrickable - Build with LEGO
    https://rebrickable.com/mocs/MOC-96081/uberdude/james-watt-steam-engine-variation/

    EMMET
    EMMET --- ---
    KULHY: Náhodou je to velmi nápadité a povedené - možná by stálo za to ještě trochu promyslet tvar hlavy, ale jako celek je velmi povdené
    BATY
    BATY --- ---
    KULHY: Pikaču?
    KULHY
    KULHY --- ---
    Zoufale malo kosticek a zadny profi level. Ciste pro zabavau a pro deti.

    BATY
    BATY --- ---
    NAGASAWA: Dneska lituju, že jsem jí tenkrát nevzal v Bambuli, když jsem jí tam viděl za 2500 Kč, protože jsem jí už jednou měl. To byla opravdu sleva 50%, protože jinak stála myslím 5K...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BATY: Whooooooa
    BATY
    BATY --- ---
    NAGASAWA: Dones to a můžem se vrhnout na tohle :)

    Lego The NINJAGO MOVIE 70618 Destiny's Bounty Upgrade !!!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=50v00n9F6w4&ab_channel=MOCYOURBRICKs
    BONGI
    BONGI --- ---
    PETJU: Diky, syn ma narozeniny az koncem unora, takze to bude perfektni.
    BONGI
    BONGI --- ---
    PETJU: Koupil jsem ho synovi, mužeš napsat v kterých krocích (čísla) je v návodu chyba. Ve slovenské recenzi jsem četl, že v kroku 367 chybí umístění dvou černých pinů a že obrázek v knize sáčku 5 je vlastně sáček 4. Máš ještě jiné poznatky?
    BATY
    BATY --- ---
    CROSS: To nevím, taky jsem to jen někde četl a pobavilo mě to. Každopádně mě mrzí, že tam není celá posádka, 2 figurky navíc by je nezabili, vlastně jedna, protože toho chitauriho si mohli klidně nechat...
    CROSS
    CROSS --- ---
    BATY: no tady jim to vyčítá recenzent (našel jsem to, až potom, co jsem to postavil, a souhlasím, je to asi největší mínus toho jinak skvělého setu), nevím, jestli je to oficiální stanovisko Lega. https://9to5toys.com/2021/06/25/lego-guardians-ship-review/
    BATY
    BATY --- ---
    BATY: Škoda, že v setu není Drax Ničitel... Zatím byl snad jen ve dvou setech :( Fanoušci to celkem kritizovali, že v setu není Drax (ani Gamora btw) a lego někde odpovědělo, že v setu je, akorát se pohybuje tak pomalu, že je pouhým okem neviditelný :)
    BATY
    BATY --- ---
    Tak jsem se taky konečně dostal k dárku od ježíška :)

    KAERO
    KAERO --- ---
    PETJU: jo, mam pocit ze v posledni dobe je tech chyb nejak vic. ale mozna to je jen observer bias.
    KAERO
    KAERO --- ---
    PETJU: pche, resin, kov. lego je proste jina trida, na to musis byt nejakej koumak! :)
    BATY
    BATY --- ---
    KVIIIK: No, jenom doufám, že nemaj ty panáčci popraskaný ruce!

    ;)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    BURKHAR: Pirátská loď bude zajímat asi všechny, to podle mě uděláš nejlíp s aukcí na fb. Piráti jsou nedostatkový zboží a cenově jdou hodně přes původní pořizovačku ;)
    RSZ
    RSZ --- ---
    Děti píšou lego propiskama, ale je tam dost nestandardní náplň, nekupoval jste někdo někde nějakou? Ty originální píšou skvěle.
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    FARIN: tyjo, tohle jsem měl taky doma a nějaké pozůstatky bych ještě asi našel. Ale sestavil jsem to max 2x. Na rozdíl od pirátů a rytířů, které jsem stavěl asi 1000x :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam