• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    Když se tu zmínilo posílání chybějících dílků, řešil někdo někdy poškrábané plastové dílky rovnou z krabice? Poslední dobou jsem stavěl pár mobulárek a v podstatě všechny dorazili ve stavu, že průhledná okna byla dodrbaná a měla na sobě rýhy. Když se na stavebnici koukáte z metru, tak to není vidět, ale zblízka to trkne. Vzhledem k tomu, že ty díly oken jsou hozený do stejnýho pytlíku se vším ostatním, tak chápu jak poškození vzniklo, ale stejně... Myslíte, že je rálná šance nechat si vyměnit ty nejvíc zničený dílky za "čistý"?
    KAERO
    KAERO --- ---
    Vyhody, nevyhody a testovani ruznych zavesu kol:
    Lego Car Suspension Testing Device
    https://youtu.be/eZlqNb-eqe8
    BATY
    BATY --- ---
    GONZA223: Pokud ti něco chybí, tak napiš sem a lego to do týdne pošle: https://www.lego.com/cs-cz/service/replacementparts/broken/location
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    Prosím pěkně netušíte jak se dostat u setu Lego Creator Expert 10282 k této nálepce která bohužel v setu chybí...

    KULHY
    KULHY --- ---
    KVIIIK: Tak to jsem na tom fakt dobře. :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    KVIIIK: minimalni cena je porad nekde kolem 2600. Spis predvanocni slevy, narust inflace atd.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KAERO: vycházel jsem z toho, že na velkých krámech je posledních pár kusů a na ostatních pomalu leze nahoru. Možná falešný poplach... Jo a tu Barakudu mají aktuálně i na Muzeu Lega za 7399,- s jetou krabicí.
    KAERO
    KAERO --- ---
    KVIIIK: saturn ma uz nejakou dobu obnovenou vyrobu, a ta nova verze (jen precislovany) se jeste bude nejakou dobu vyrabet (jeste neni oznaceny jako "will retire soon"), takze neni duvod plasit.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KULHY: viděl jsem Baracudu ještě za osm litrů na CZ eshopu, na 7800 s počkozenou krabicí na bazoši. Jinak to jde už pouhé dva měsíce po vyprodání na Alze, Mallu etc strašně nahoru.

    Ze skladů pomalu mizí i Saturn V, tak kdo ještě nemáte a nechcete za něj dávat za měsíc o dva litry víc, tak neváhejte ;)
    KAERO
    KAERO --- ---
    ANGELFREE: fasinuje me ze to zvladnul postavit funkcni v tehle velikosti.
    KULHY
    KULHY --- ---
    WERT: Ten slovak to ma uz vyprodany, ale jeste tam z EU je neco v Portugalsku, Belgii a Francii

    BrickLink - Set 21322-1 : LEGO Pirates of Barracuda Bay [LEGO Ideas (CUUSOO):Pirates] - BrickLink Reference Catalog
    https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?S=21322-1#T=S&O={%22cond%22:%22N%22,%22ii%22:0,%22iconly%22:0}
    WERT
    WERT --- ---
    KULHY: To je dobry! A jde to nekde jeste koupit?
    KULHY
    KULHY --- ---
    WERT: 5800
    WERT
    WERT --- ---
    KULHY: za kolik jsi koupil?
    KULHY
    KULHY --- ---
    KVIIIK: Dik za tip, to je celkem fajn vyzva si postavit ze zbytku neco k lodi.

    Jinak uz to prislo, trochu promackla hrana krabice a mirne osoupany tisk, ale jinak parada.

    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KULHY: předělal jsem to podle tohodle, takže mám loď i ostrov. Ale zabírá to děsnýho místa a nejspíš to zase přestavím do tý základní verze "vrak", protože je zkrátka nejhezčí.
    LEGO MOC Jose's Inn - island tavern modification for 21322 & 31109 by zr_legomaniac | Rebrickable - Build with LEGO
    https://rebrickable.com/mocs/MOC-72271/zr_legomaniac/joses-inn-island-tavern-modification-for-21322-31109/#details
    FACEDANCER
    FACEDANCER --- ---
    KULHY: preferuju ostrov, je imo lépe navzřený a vizuálně je pro mě lepší navíc se k němu dají dostavovat další ostrovy, plus je dobré mít pár starých opic a tím se to posune ještě někam jinam

    loď je nostalgie lvl.3000, ale pořád je to loď jaké tady už byly, ostrov je prostě neco jiného

    přidávám jednu fotku ze stavění a jednu když se k ostrovu dostali děti

    ACID
    ACID --- ---
    Ta SR-71 je povedená + skoro všechny baráky
    KAERO
    KAERO --- ---
    Jinak kdyby se nekdo divil, ze nechci JWST - ma blbe meritko, a uz mam zalusk na MOC v jedinem spravnem meritku 1:110, stejne jako Saturn V :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam