• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    EZEE
    EZEE --- ---
    BURKHAR: Tu policejni karu mam taky, ale uz ne komplet. Zrovna ta POLICE kostka na 9V dneska nova stoji 700 :)), pouzita 50 :D
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: ja si zas myslim ze ty pytlicky jsou bud optimalizovane ohledne kontroly obsahu vazenim, anebo treba jsou nektere vyrabene v jine tovarne. nevim.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak nahlas rozmyslam, kupoval niekto nieco z tohto webu, alebo mame iny web na svetielka, alebo to riesime uplne inak? :)

    LEGO 4X4 X-treme Off-Roader 42099 Light Kit
    https://gameofbricks.eu/products/lego-4x4-x-treme-off-roader-42099-light-kit

    pisu 29,99€.

    BONGI
    BONGI --- ---
    BATY: Asi by to bylo lepší, ale mám pocit, že prostě hromadu kostek např. pro fázi 1 stroj rozdělí do pytlíků bez nějaké větší logiky, jen malé- malý ptlík, velké - velký pytlík. Dokonce jsou někdy pytlíky v pytlíku a často stejné dílky ve dvou pytlíčkách. Pokud by se tomu měla dávat větší logika a číslování, asi by to prodražilo proces a objevilo se to v ceně.
    BATY
    BATY --- ---
    BONGI: Jako ok, asi chápu, ale jak moc práce by dalo, kdyby označení pytlíků bylo např. 1_1, 1_2, 1_3 nebo tak něco... Takhle se člověk diví, proč nemůže něco najít a pak když prohrabe celou krabici, tak zjistíš, že tam je ještě nějaký minipytlík se stejným číslem...
    BONGI
    BONGI --- ---
    BATY: Protože čísla pytlíčků odpovídají fázi stavění podle návodu. U větších modelů můžeš mít třeba šest pytlíčků jedna - první fáza atd.
    BATY
    BATY --- ---
    ANGELFREE: Krásný, až na ty oranžová kola, to mi tam nějak nejde. Zkus dát černá a vyfotit znovu :)
    BATY
    BATY --- ---
    ANGELFREE: No jo, vidíš, tak to nechápu, jak mě to minulo, tak to se omlouvám.
    BATY
    BATY --- ---
    Proč prostě není pytlíček 1 a 2, místo toho jé tam 2x číslo 1?

    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    když už jsme u aut od Firase, postavil jsem konečně jeho legendární Porshce GT3 RS ,)



    Navrch srovnání se setovým 10295

    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    BATY, KAERO: tohle Lambo jsem sem už házel nějaký čas zpět ,) ANGELFREE, taky na něj mám zálusk
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    ještě pro info pro kompletnosti, mě Burkhar psal toto
    A jenom dodám, že když jsem to asi před rokem rozebíral, nijak jsem to nekontroloval podle fotek na netu a tudíž fakt nevím, zda třeba něco nechybí. To jenom, abych předešel případným nedorozuměním.

    přijde mi, že lod je 6268 a ostrov 6279? Zbytek nedokážu ani tipnout.. Ale taky si nejsem jistý, že je to komplet.
    Nicméně, nechcete to někdo vzít napůl? Jde mi jen o tu loď, ostrov jen když nebude zbytí.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    EMMET: Vůbec nevím, nabídni do pošty, je vás víc, co to zvažujete.
    KAERO
    KAERO --- ---
    KVIIIK: nojo, hezke, to druhe nadrazi je takove detailnejsi, zivejsi, kdezto to v bricklink designer program je takova skoro hola budova.
    EMMET
    EMMET --- ---
    BURKHAR: Stále nepadla odpověď na otázku, jaká je představa o ceně. Piráti i Technic jsou dobré stavebnice
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KAERO: subjektivně mi to nádraží nepřijde nic moc, mnohem víc se mi líbilo tohle https://ideas.lego.com/projects/d877ae63-11e8-4e20-ac19-97c72ebe25c6
    A jestli jsou to Bricklink exkluzivky, tak to bude zase za 10 tisíc :(
    BONGI
    BONGI --- ---
    Tak jsem dostavěl. U toho bagru jsem vlastní blbostí dal jednu osu obráceně a vracel se k den zpátky. Mercedes se pohybuje velmi svižně a zvládne i slušný kopec, ovládání je jednoduché, takže vnuk řádí. Bagr se pohybuje velmi slušně i přes svoji velkou váhu ( na rozdíl od Liebherru). Ovšem zvedání a naklánění radlice, pohyb rypadla a žebříku je velmi pomalé a u rypadla a žebříku občas je odezva dlouhá.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Jo a policejní auto je na 9V baterku a možná by mělo ještě houkat a blikat, ale nezkoušel jsem to, všechny 9V baterky mám v kytarách, ladičce, efektech a byl jsem línej to přepojovat.
    KAERO
    KAERO --- ---
    BrickLink Designer Program Round 3 Preview
    Space Troopers!
    1950s Diner
    Train Station: Studgate
    Working Waterfall
    Exploratorium
    Winter Chalet
    Modular Construction Site
    Mountain View Observatory
    Brickwest Studios

    Pro vlackare je to nadrazi skoro povinnost :) Ale pro me tam nic neni.
    BrickLink Designer Program Round 3 Preview - The Brick Fan
    https://www.thebrickfan.com/bricklink-designer-program-round-3-preview/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bricklink-designer-program-round-3-preview
    BONGI
    BONGI --- ---
    BURKHAR: Jakou máš představu o ceně?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam