• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    EZEE: To jde nějak mimo mě...
    EZEE
    EZEE --- ---
    Co myslite ty nove Adidasky? Set k investici? Vyjde na 17 stovek jestli se nepletu
    Jak na botu LEGO® adidas Originals Superstar, kterou nikde jinde nepotkáte | Oficiálního LEGO® obchodu CZ
    https://www.lego.com/cs-cz/categories/adults-welcome/article/how-to-customize-your-lego-adidas-superstar-shoe?icmp=LP-SHH-Standard-NO_Hero_Adidas_originals_LP-MP-NO-2VIXYUHV72-1
    EZEE
    EZEE --- ---
    BATY: No tu houkacku uz nemam :( smutek
    BATY
    BATY --- ---
    TEAPACK: Dělal jsem si srandu...
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BATY: proč ne? jestli jsi ho chtěl oškubat, tak jsi mu měl rovnou nabídnout 800 a dělat že je to ještě hodně...
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    BURKHAR: můj osobní odhad, loď 1900 pokud kompletní. Nekompletní úměrně méně. Ostruvek 1400 kompletní, nekompletní úměrně méně.
    Technic se mi nechce hledat.
    BATY
    BATY --- ---
    TEAPACK: Ty wole, neraď mu!

    ;)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BURKHAR: pokud zklame nyx, zkus si dohledat čísla setů na BrickLink.com a tam najdeš i ceny, za kolik se to tak prodává v různých stavech. A nebo to hoď na aukro od koruny a uvidíš kam to vyleze.
    BATY
    BATY --- ---
    BATY: Nějak hnusně se to zkomprimovalo, zmenšil jsem to... Už jezdíme :)

    KAERO
    KAERO --- ---
    PEBAR: tak ted uz jen k tomu pridelat tu externi nadrz a boostery :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    GANDHI: Je to potisk a v návodu na to vysloveně upozorňují :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Poradí mi tedy zdejší znalci, jakou to má hodnotu?
    BATY
    BATY --- ---
    EZEE: Taky jí mám, dokonce komplet a hluká a bliká ;)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PEBAR: nechci bejt stoura, ale bud tam mas jednuu kostku obracene, nebo sis nalepil spatne nalepky
    PEBAR
    PEBAR --- ---
    parádně spracované…poprvé v životě mi chyběla jedna kostka…do týdne došla.

    EZEE
    EZEE --- ---
    BURKHAR: Tu policejni karu mam taky, ale uz ne komplet. Zrovna ta POLICE kostka na 9V dneska nova stoji 700 :)), pouzita 50 :D
    KAERO
    KAERO --- ---
    BATY: ja si zas myslim ze ty pytlicky jsou bud optimalizovane ohledne kontroly obsahu vazenim, anebo treba jsou nektere vyrabene v jine tovarne. nevim.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    tak nahlas rozmyslam, kupoval niekto nieco z tohto webu, alebo mame iny web na svetielka, alebo to riesime uplne inak? :)

    LEGO 4X4 X-treme Off-Roader 42099 Light Kit
    https://gameofbricks.eu/products/lego-4x4-x-treme-off-roader-42099-light-kit

    pisu 29,99€.

    BONGI
    BONGI --- ---
    BATY: Asi by to bylo lepší, ale mám pocit, že prostě hromadu kostek např. pro fázi 1 stroj rozdělí do pytlíků bez nějaké větší logiky, jen malé- malý ptlík, velké - velký pytlík. Dokonce jsou někdy pytlíky v pytlíku a často stejné dílky ve dvou pytlíčkách. Pokud by se tomu měla dávat větší logika a číslování, asi by to prodražilo proces a objevilo se to v ceně.
    BATY
    BATY --- ---
    BONGI: Jako ok, asi chápu, ale jak moc práce by dalo, kdyby označení pytlíků bylo např. 1_1, 1_2, 1_3 nebo tak něco... Takhle se člověk diví, proč nemůže něco najít a pak když prohrabe celou krabici, tak zjistíš, že tam je ještě nějaký minipytlík se stejným číslem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam