• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    PEBAR: pokud hodlas z bricklinku kupovat vice kostek, projdi si aspon nekolik navodu jak na bricklink, na netu se jich vali dost, i kdyz zadny neni dost dobry. jinak u Wanted list jdou hromadne nastavit maximalni ceny za kostku, treba prumerna cena prodeju za poslednich 6 mesicu, a k tomu vzdycky hromadne pridam jeste x % ceny.
    PEBAR
    PEBAR --- ---
    Jdu si pro radu...objevil jsem na YB tuhle nádhernou Tatru 815 a zvažuju ji postavit.
    Bohužel veškeré Lego technic schvátili moje děti.
    S MOC a celkově s rebrickable, bricklink nemam moc zkušeností co se týče nákupu kostek....vyskočilo na mne dost možností od 25tis za kostky kdy jich je snad 91% az po 2000 za 50% Jakou máte strategii v nákupu?

    další věc, na poslední Mac OS Monterey nejede už LDD a na Bricklink studio se mi nedaří otevřít položka návod "instructions" dělám něco špatně? Díky

    Model je zdarma kdyby někdo chtěl

    LEGO MOC TATRA T815-7 by Love 张堰清 | Rebrickable - Build with LEGO
    https://rebrickable.com/mocs/MOC-98702/Love%20张堰清/tatra-t815-7/#parts

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BATY: Takový krásný předlohy si zaslouží lepší provedení.
    BATY
    BATY --- ---
    First detailed look at all the LEGO Speed Champions 2022 March sets!
    https://youtu.be/1ZarIdoeVb8
    KAERO
    KAERO --- ---
    PETJU: to nevadi, staci lehce upravit a mas z toho misi Skylab:


    https://kaerodot.gitlab.io/lego-rocket-mocs/index.html#MOCeifflemansaturnskylab
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    PETJU: Ještě bych doporučil opravit špičku Saturn V, pod krytem by mělo být prázdno :)
    PEBAR
    PEBAR --- ---
    GANDHI: maš recht jsem prostě ignorant :) diky
    BONGI
    BONGI --- ---
    KAERO: Naprosto souhlasím. Na internetu je spousta návodů na modely vydané legem volně ke stažení. Ale vytvoření MOC a zpracování návodu dá dost práce. Pokud se ho dotyčný rozhodl prodat a já koupit, tak ho rozhodně nebudu šířit. Nejde o mé peníze ale o okradení tvůrce.
    KAERO
    KAERO --- ---
    ANGELFREE: tak sice nejsem nadsen z toho, ze tolik lidi si nechava platit i za male zmeny, ale autorovo prani je v tomhle neprekrocitelne. ono vetsina navodu jsou v cene do 10 $ a ty 200 stovky nejsou tak moc. Nejdrazsi navod co jsem v oblasti raket videl je 20 $.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ANGELFREE: Sdílení placených návodů rozhodně nepodporuju a pokud si ho všimnu, budu ho postihovat.
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    ohledem placených návodů MOC, jak se stavíte ke sdílení nebo výměně v rámci tohoto auditka? když už tu KAERO nadhodil svoji frustraci ,)
    BATY
    BATY --- ---
    BURKHAR: Co píše?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PETJU: Proč to máš tak nahňácaný?! :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PEBAR: nn, kostka na boku s napisem United States. ta vlajka je obracene, ie ten potisk, potazmo ta kostka patri na druhej bok
    PEBAR
    PEBAR --- ---
    KAERO: taky by se mi to libilo vic na stojaka na rampe
    PEBAR
    PEBAR --- ---
    GANDHI: napada me jen ta strecha kabiny? Nebo netusim
    BONGI
    BONGI --- ---
    Nemáte někdo náhodou navíc technic panel žlutý - viz obr? Na Bricklinku ho mají jen dva prodejci, ale s minimem nákupu 200KC. Jinde jsem ho u prodejců nenašel.

    JOPS
    JOPS --- ---
    EZEE: Mám a super :)
    BATY
    BATY --- ---
    ANGELFREE: Nebo k tomu bílému Porsche nebylo náhodou 8 disků? 4 černý a 4 stříbrný? Tak bych tam zkusil dát tu druhou sadu z toho bílého. Určitě to bude lepší než ty oranžové si myslím...
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    BATY: jo no, v původním designu je disk na kola, ale to je zatraceně drahý díl, navíc potřebuješ čtyři %-) černá kola zkusím, zní to jako dobrý hack :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam