• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    PEBAR
    PEBAR --- ---
    GANDHI: napada me jen ta strecha kabiny? Nebo netusim
    BONGI
    BONGI --- ---
    Nemáte někdo náhodou navíc technic panel žlutý - viz obr? Na Bricklinku ho mají jen dva prodejci, ale s minimem nákupu 200KC. Jinde jsem ho u prodejců nenašel.

    JOPS
    JOPS --- ---
    EZEE: Mám a super :)
    BATY
    BATY --- ---
    ANGELFREE: Nebo k tomu bílému Porsche nebylo náhodou 8 disků? 4 černý a 4 stříbrný? Tak bych tam zkusil dát tu druhou sadu z toho bílého. Určitě to bude lepší než ty oranžové si myslím...
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    BATY: jo no, v původním designu je disk na kola, ale to je zatraceně drahý díl, navíc potřebuješ čtyři %-) černá kola zkusím, zní to jako dobrý hack :D
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BURKHAR: v tomhle stavu tak patnáct stovek, když to roztřídíš, sestavíš a bude to komplet tak třeba bůra
    BATY
    BATY --- ---
    EZEE: To jde nějak mimo mě...
    EZEE
    EZEE --- ---
    Co myslite ty nove Adidasky? Set k investici? Vyjde na 17 stovek jestli se nepletu
    Jak na botu LEGO® adidas Originals Superstar, kterou nikde jinde nepotkáte | Oficiálního LEGO® obchodu CZ
    https://www.lego.com/cs-cz/categories/adults-welcome/article/how-to-customize-your-lego-adidas-superstar-shoe?icmp=LP-SHH-Standard-NO_Hero_Adidas_originals_LP-MP-NO-2VIXYUHV72-1
    EZEE
    EZEE --- ---
    BATY: No tu houkacku uz nemam :( smutek
    BATY
    BATY --- ---
    TEAPACK: Dělal jsem si srandu...
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BATY: proč ne? jestli jsi ho chtěl oškubat, tak jsi mu měl rovnou nabídnout 800 a dělat že je to ještě hodně...
    KYRYS
    KYRYS --- ---
    BURKHAR: můj osobní odhad, loď 1900 pokud kompletní. Nekompletní úměrně méně. Ostruvek 1400 kompletní, nekompletní úměrně méně.
    Technic se mi nechce hledat.
    BATY
    BATY --- ---
    TEAPACK: Ty wole, neraď mu!

    ;)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BURKHAR: pokud zklame nyx, zkus si dohledat čísla setů na BrickLink.com a tam najdeš i ceny, za kolik se to tak prodává v různých stavech. A nebo to hoď na aukro od koruny a uvidíš kam to vyleze.
    BATY
    BATY --- ---
    BATY: Nějak hnusně se to zkomprimovalo, zmenšil jsem to... Už jezdíme :)

    KAERO
    KAERO --- ---
    PEBAR: tak ted uz jen k tomu pridelat tu externi nadrz a boostery :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    GANDHI: Je to potisk a v návodu na to vysloveně upozorňují :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR: Poradí mi tedy zdejší znalci, jakou to má hodnotu?
    BATY
    BATY --- ---
    EZEE: Taky jí mám, dokonce komplet a hluká a bliká ;)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PEBAR: nechci bejt stoura, ale bud tam mas jednuu kostku obracene, nebo sis nalepil spatne nalepky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam