• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TOMBRIDER: Tohle je povedený!
    BONGI
    BONGI --- ---
    KAERO: No, nebo naopak - zajistit si to, co by mohlo zmizet. Prodejce blokujes jen s jeho souhlasem - dalsi objednavky muzes pridavat jen dokud ti nevystavi fakturu. Ja to delam hlavne v případě, kdy nakupuji dilky, ktere se špatně shánějí a dotyčný jich má málo.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    F40 je boží. Mám ji ve sbírce. Kdyby ale udělali novou dvoumístnou verzi. Tak rád koupím znovu.
    Nejraději mám S1

    A když vidím okno/střechu Countach, tak by z toho byl i pěkný Stratos (Alitalia nejlépe)...
    KAERO
    KAERO --- ---
    BONGI: aha, ja obvykle nejprv mesic resim co potrebuji, udelam si seznam a pak teprve hledam kde to objednam. ale zni to jako zajimavy zpusob, blokovat prodejce a cekat az se mu tam postupne objevi vsechny potrebne dilky.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BURKHAR: Sám si celý špatně. Uvědom si, jak je to malý.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GANDHI: Ono je to hlavně NEJLEPŠÍ AUTO VŠECH DOB.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    BURKHAR: jen at se klidne obraci, furt je to jeden z mejch nejoblibenejsich vehiklu ve forze 4:p (a myslim tim tuhle lego verzi:) )
    KULHY
    KULHY --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GANDHI: Enzo se právě několikrát obrátil v hrobě.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    proste stylizace a limitovany prostredky - poradnej hezkej model se sto polygonama taky neudelas:p
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KULHY: Celý je to úplně špatně.
    KULHY
    KULHY --- ---
    BURKHAR: Co měřítko?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GANDHI: Au, to bolí! :(
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    BURKHAR: myslis jako tohle?:p
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NOIK: Ale, zjevila se nám tu dvorní piča NYXu!
    NOIK
    NOIK --- ---
    BURKHAR: jojo všechny to hrozně zajímá, že se ti to autíčko nelíbí
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OMNIHASH: Jenom vyjadřuji pohoršení nad zpracováním. Udělat někdo takovej bastl s Ferrari F40, to bych už byl příkřejší. Prostě se mi to zpracování nelíbí, přijde mi špatný a pro ikonické Lamborghini Countach dehonestující. Rozumíš psanému slovu?
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    OMNIHASH: Ty jo, vim ze to je off-topic, ale ty Tvy komentare me bavi. Ja jsem normalne take zpruzelej na celej svet, ale tohle me fakt rozesmalo :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Klasická bulharova pětiminutovka míru, lásky a respektu... chlape, nepřemýšlel si někdy o tom,že kdyby ses zbavil svý pernamentní zpruzelosti na celej svět, bylo by tobě i týmu okolí o dost líp? Snaha o flejm ohledně modelu auta v legu, twl, takhle důležitý bitvy sme vedli na základce, než nás třídní ve druhý třídě s Martinem rozsadila, že se ty dřísty už nedaj dál poslouchat...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    KULHY: Ne, oblíbenou loď mám Bismarck.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam