• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    EZEE
    EZEE --- ---
    Btw existuje nejaky server, kde zadam cisto setu a vyskoci mi custom planky od uzivatelu, co z nej byli schopni alternativne vytvorit?
    EZEE
    EZEE --- ---
    BURKHAR: Tady taky souhlasim
    EZEE
    EZEE --- ---
    Kluci poradte, mam dilema. Vyhrabal jsem z pudy stary sety. Mam komplet nekolik setu vlaku, Spaceship apod. Nemam ale krabice ani planky a je mozny ze nejaky ten dilek se vytratil. Ma smysl to drzet u sebe, nebo to mam zmixovat? Jde mi o to jestli to ma takhle nejakou cenu i do budoucna, nechci to na kseft, ale kdyby nekdy v budoucnu... Napriklad muj hrad 6090 ktery jsem venoval dneska stoji 32k kdybych ho mel fungl. Rozbal je kolem 4k, skok jako prase. Dik za nazor.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    tak ty speed champ verze jsou proste cartoonovy verze tech vehiklu - a jako takovy vypadaj pekne
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GANDHI: Tohle je mnohem víc Countach, než to předešlý.
    KULHY
    KULHY --- ---
    GANDHI: Mas pravdu jsem se prehledl, jinak souhlas ze to je vernejsi.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GANDHI: no spis teda 10, kdyz budu pocitat i blatniky:)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KULHY: ale tohle lambo ma stejnou sirku jako to nize (8)
    KULHY
    KULHY --- ---
    GANDHI: Imho sirka 6 a 8 je safra rozdil v limitech.
    TULEN
    TULEN --- ---
    zdravím, mám tu nějaké minifigurky Ninjago navíc, které budu prodávat. Než sepíšu komplet inzerát, tak jsem si říkal že to nabídnu tu. Cenove urcite pujdu pod cenu bricklinku, respektive pod bezne ceny, za ktere se prodavaji. kord pokud nekdo vezme vsechny. Jedna se o minifigurky ze setu 71753, vyjma kostlivce, ten zustava u me. plus tu mam dve dalsi figurky ninju. plus mam x zbrani ninjago navic. vse je uplne nove, nepouzite a nehrane. Pokud by byl zajem napiste mi do zpravy, nafotim vsechno co mam a urcite se nejak dohodneme.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    EZEE:
    na druhou stranu, kdyz kouknu treba na tohle, tak to pri obdobnym meritku pripomina ten Countach imo mnohem vic - i kdyz to trerba zas nema tak fajnovej zadek
    EZEE
    EZEE --- ---
    BURKHAR: Asi nejen tveho :)) Me to teda pripomina Countach v lego stylu taky celkem verohodne
    PEBAR
    PEBAR --- ---
    HADIAK:
    cislo 93590 aspon to jsem precetl na kostce,ale kdysi to bylo v nejake limitce lego auticek na shellce … edice ferrari….mam prave jen cervenou a zlutou ( ale k te bych nedopasoval zbytek kostek)

    HADIAK
    HADIAK --- ---
    PEBAR: pruh potiahni cez celu kapotu :)

    co za suciastku su tie svetla/blatniky?
    PEBAR
    PEBAR --- ---
    ja dneska s dětmi stavěl Turbo z bricklink....20 kilo kostek a tu poslední červenou na střechu jsem stejně nenašel...
    myslím že proporcionálně je mi to úplně jedno, hlavně že jsme se bavili

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    (Úplně slyším syčet turbo.)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TOMBRIDER: Tohle je povedený!
    BONGI
    BONGI --- ---
    KAERO: No, nebo naopak - zajistit si to, co by mohlo zmizet. Prodejce blokujes jen s jeho souhlasem - dalsi objednavky muzes pridavat jen dokud ti nevystavi fakturu. Ja to delam hlavne v případě, kdy nakupuji dilky, ktere se špatně shánějí a dotyčný jich má málo.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    F40 je boží. Mám ji ve sbírce. Kdyby ale udělali novou dvoumístnou verzi. Tak rád koupím znovu.
    Nejraději mám S1

    A když vidím okno/střechu Countach, tak by z toho byl i pěkný Stratos (Alitalia nejlépe)...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam