• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    JANFROG
    JANFROG --- ---
    KAERO: Nemas fotku? Lego hradu je vzdycky malo!
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    HADIAK: Tohle je top!
    KAERO
    KAERO --- ---
    BONGI: kdyz jsem si stavel hrad, tak jsem vyuzival vsechny mozne varianty sede aby zed nebyla jednolita ale hezky 'flekata'. naopak jsem se tesil ze mi z bricklinku poslou fakt stare kostky co hodne zmenily barvu :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    BATY: koukal jsme na tuhle recenzi, jestli to je opravdu model jak ho budou prodavat tak usetrim 200 EUR :)

    nelibi se mi vubec jak je ten model kompromisem mezi lonskym a letosnim autem F1, a ty nalepky skoda slov :) docela jsem se tesil kdyz rekli ze bude F1 model, ale tohle me zklamalo, mozna si jako utechu koupim tu Formuli E, az bude nekde hodne ve sleve :)

    LEGO McLaren Formula 1 Race Car (Technic Set 42141): Klemmbausteinlyrik News
    https://www.youtube.com/watch?v=gApNFwc1k6Q
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BONGI: ano , stejný, ne nepracuju :)
    Respektive je používám jenom na skály, a tam víc odstínu jenom ocením.
    BONGI
    BONGI --- ---
    Mám dotaz, jsou "spare parts" u jednoho typu setu stejné u všech stavebnic nebo se liší? Mám takovou zkušenost, že některé alternativní modely s nimi počítají. Pokud modely po postavení rozebíráte a vracíte do krabic, přidáváte k nim tyto "části navíc"?

    A ještě jeden. Jak pracujete s šedýni kostkami? Rozlišujete bluish? Já se přiznám, že s tím mám problém hlavně u starších kostek, kde oxydace a sluníčko zapůsobilo a jen těžko rozlišuji takhle postižené normalní od namodralých jak u tmavých, tak u světlých. Takže zatím to rozlišuji jen v případě, že je jich na modelu pohromadě víc a je vidět rozdíl.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    MAJACHUNATA
    MAJACHUNATA --- ---
    PETJU: ok, tak z tohohle jsem si odnesla nejen to, ze to BMW nutne potrebuju, ale jeste, ze potrebuju knizku "Vzduch je nase more" diky. tady clovek fakt neusetri
    BATY
    BATY --- ---
    ANDR3E: Mám to úplně stejně :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    BATY: tak nejak premyslim jestli se mi to libi nebo ne, resp, jestli to potrebuju nebo ne :D
    BATY
    BATY --- ---
    LEGO Technic 42141 McLaren F1 race car detailed preview
    https://www.youtube.com/watch?v=ZyIsX4eUUa8&ab_channel=RacingBrick
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PETJU: netusil jsem ze to je tak velky :)
    WERT
    WERT --- ---
    FARIN: Super
    CROSS
    CROSS --- ---
    FARIN: ty krabičky s kulatým rohem do trofast krabic, to je co? To jsem v Ikea nikdy neviděl.
    FARIN
    FARIN --- ---
    realne to u deti vypada nejak takhle

    BONGI
    BONGI --- ---
    AXTHEB: Tohle mám u klasických kostiček, jen dávám barvy k sobě, protože když pak potřebuješ více stejných kostiček jedné barvy, tak vycvakávat je by tomhle případě bylo dost neefektivní.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    Pokud bude anketa, tak mě docela zajímá, jaké možnosti tam dáte. Protože já netřídím ani striktně podle barvy, ani striktně podle tvaru. Když se nějaká kostka hledá dobře ve změti jiných různě barevných (třeba válečky, tedy kulaté kostky 1x1, máme doma prostě v jednom šuplíku všechny), tak jsou smíchané podle tvaru, když je nějaké barvy fakt málo, tak se třeba vejde celá do jednoho šuplíku (žlutá či modrá v mém případě) a když je něčeho naopak moc v konkrétní kombinaci (třeba světle šedé kostky 1x2), tak dostanou jeden nebo víc šuplíků jen pro sebe. A samozřejmě existují kombinace. Třeba všechny bílé "dívné" (tedy cokoliv, co není brick, plate nebo tile) se vejdou do jednoho šuplíčku. Ovšem po čase začalo být moc lamp postů, tak dostaly vlastní. Dochází tedy k neustálému přeskupování podle toho, kolik čeho je.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam