• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    OMNIHASH: aha, jsem myslel ze serverfarma je neco jineho nez PC s windowsy(?). no ale par minut, tak to si nemuze sef na nic stezovat ne?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KAERO: jo, přímo tam, zatím jsem to jinde neřešil. Doma to začalo mít problémy někde u 15k kostek, ale serverfarma louská to samý, co já doma šest hodin pár minut.
    KAERO
    KAERO --- ---
    OMNIHASH: to asi nerenderujes primo ve stud.io?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BONGI: že jo? A přitom jediný, co v tom viděl šéf, byla tuna času co sem se nevěnoval práci, a zneužití firemní serverfarmy na render obrázků!
    BONGI
    BONGI --- ---
    OMNIHASH: Užasné.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BONGI
    BONGI --- ---
    Tohle sice není pravítko, ale hodí se https://www.brickgun.com/Labels/BrickGun_Storage_Labels.html
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TULEN: Aha, ne o dalších nevím, to jsem to jen blbě napsal. :)
    TULEN
    TULEN --- ---
    SHMADE: tak pravítko nemusí být jen na třídění kostek. ja se párkrát nachytal při budování věcí s výstupkama na straně. toto by mohlo dost pomoci nez to clovek dostane, jak ty rikas, do oka.

    ja tiise doufal, ze kdyz pises "zrovna tohle" , ze jich tu je cela rada dalsich:)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TULEN: Ne, to nemám, nebylo to myšleno, že je špatně udělané, to ono svůj účel splní, jen jsmechtěl říct, že třídit některé věci mi přijde vlastně zbytečné a stačí je mít roztřííděné nahrubo, alespoň pro mě to stačí...
    TULEN
    TULEN --- ---
    EMMET: toto odstartovalo moje hledani pravitka.
    EMMET
    EMMET --- ---
    TULEN: Moje oblíbené měřidlo je tohle, ale už se shání opravdu špatně:
    LEGO DESIGNERS' TOOL SET 852690 - Rare
    https://www.youtube.com/watch?v=Pu8_FQSiZzQ
    TULEN
    TULEN --- ---
    SHMADE: mas lepsi?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Zrovna tohle pravítko mi přijde, že zas takový využití nemá, resp z dílů, co na něm jsou zobrazené, mám roztříděné jen ty kolena a na nich je zas napsané číslo rovnou. Beamy mám v krabičkách roztříděné jen podle barev a toho, zda jsou rovné, nebo zahnuté, když jich mám od barvy hodně. Když jich je ještě víc, tak to mám ještě rozděleno na krátké (2-7) a dlouhé (9-15) a zahnuté na kolmé a další, axles mám taky mix a délky mám nějak v oku, když stavim...
    TULEN
    TULEN --- ---
    " pravítko " na lego. dneska ho jdu vytisknout tak jsem zvedav, jak se to povede.

    http://tomalphin.com/files/lego_ruler_1.0.pdf
    BONGI
    BONGI --- ---
    PETJU: No jo, dik. Jen jsem dostavěl a nevšiml si. Dík. Jinak vyzkoušeno zatím doma, jezdí sice trochu pomaleji (ale stejně jako ten Mercedes), ale na 4x4 vytáhne dost velký kopec - zkoušel jsem na žehlicím prknu. Ovládá se stejnou aplikací jako Mercedes
    BONGI
    BONGI --- ---
    Tak dostavěno MOC Jeep Trailcat 4x4

    TULEN
    TULEN --- ---
    HAITAGAN: jj, presne z tohoto setu.ta cena mi prisla taky silena, proto jsem je nabidl levneji.
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    TULEN: Ty jsou z 76205 ne? Taky jsem si říkal že si to koupím kvůli té příšeře a figurek se zbavím. Ale vážně pochybuju že mají cenu 600, to je víc než celý ten set.
    BATY
    BATY --- ---
    TULEN: Z jakého setu je ten Dr. Strange, teď z toho nového? V Item Appears In je N/A.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam