• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PETJU: Nechápu to, ale začíná mě to srat. Nemám pri kompletovani rad, když jsem celou dobu mírně nervózní, jestli si budu muset objednat chybějící dílky, anebo jestli jsou jinde. Tohle dřív neexistovalo.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Tak Adidas mě hodně baví. Vždycky jedu systematicky podle sáčků, ale troubové to klasicky pomotali a hned první součástky byly místo v jedničce v pětce.

    KAERO
    KAERO --- ---
    SHMADE: akorat ty VIP body musis sbirat dostatecne rychle, protoze jinak ti vyprsi a mas utrum. A to se vyplati.
    KAERO
    KAERO --- ---
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PETJU: Gratulace, v cem spočívá získání? Dost nákupu na ofiko storu?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    NAGASAWA: slusny... nakupuju!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    OMNIHASH:
    PETJU:

    presne tohle jsem dneska rekl kolegovi, kterej s tim rano prisel.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NAGASAWA: nemám tě rád
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PETJU: vezmes Mustanga?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Prave jsem vzal Adidas Superstar za 14 stovek stovek vcetne postovnyho. Maji je ve sleve 29% plus maji nejaky Mall dny s 20% kodem do nedele na vybrany Lego.

    22MDL2CZ75

    Sleva 20 % na značku LEGO® | MALL.CZ
    https://www.mall.cz/mall-dny-275
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    JUNGLER: mno stud.io mi tvrdí, že mám momentálně 19.140 kostiček s cenou 6469$, ale půlka z nich je v neexistujících barvách, takže se do toho nepočítaly... takže hned jak zdědím tři činžáky na Václaváku, jeden prodávám a druhej předělávám na lego dílnu.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    OMNIHASH: a je ambice něco takovýho pak postavit v realu? Na kolik by to vyšlo nakoupit 15k+ kostek :D
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KAERO: serverfarma je místo, kde je hodně počítačů na hromadě, ideálně nějak propojenejch :) co na ně dáš už je na tobě. Spíš bych řek, že mu vadilo těch pár set hodin, co sem místo práce skládal kostky, ale tak hej, když se nic neděje, tak si klikám.
    KAERO
    KAERO --- ---
    OMNIHASH: aha, jsem myslel ze serverfarma je neco jineho nez PC s windowsy(?). no ale par minut, tak to si nemuze sef na nic stezovat ne?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KAERO: jo, přímo tam, zatím jsem to jinde neřešil. Doma to začalo mít problémy někde u 15k kostek, ale serverfarma louská to samý, co já doma šest hodin pár minut.
    KAERO
    KAERO --- ---
    OMNIHASH: to asi nerenderujes primo ve stud.io?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BONGI: že jo? A přitom jediný, co v tom viděl šéf, byla tuna času co sem se nevěnoval práci, a zneužití firemní serverfarmy na render obrázků!
    BONGI
    BONGI --- ---
    OMNIHASH: Užasné.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam