• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    KAERO
    KAERO --- ---
    Vysledky LEGO Ideas druhe 2021. Ani letistni hasic (techni nikdy neuspeje), ani minigolf, ale chata a nejaky hit/single ci cosi.


    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Vyfotila jsem si mestecko.

    Zarazejici je jen to, ze ani nemam deti. Laska, no. :)

    JOPS
    JOPS --- ---
    KAERO: no zmate me to pokazdy, vezmu pytlik cislo jedna a vis jak, necekam, ze tam bude pytlik cislo jedna jeste jeden :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Tak moc diky EZEE, uz jsme se pohadali, kdo to bude mit v pokoji;)
    KAERO
    KAERO --- ---
    nekolik pytliku se stejnym cislem v jedne krabici jsem zazil uz hodnekrat. A musim teda rict (se omlouvam ale fakt se nevychloubam), ze by me nenapadlo ze to nekoho tak zmate. Ja si vzdycky krabici vysypu, prohlidnu, pytliky prohlidnu jeste nez je otevru, takze kolik je kterych pytliku a s jakymi cisly vim driv nez se vubec pustim do stavby.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a uz sa nebudete moct vyhovarat na zle pytliky! (j/k ;) )
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    Do Kladenské továrny LEGO hledáme několik nových kolegů do oddělení Maintenance, Facility, Instalační tým.
    Na pozici Mechanik/Technik s vyhláškou 50 (min. 5 a 6).
    Bližší info pošta
    Děkuji a sorry za spam
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    JOPS: no a jeste me u Adidasky zmatlo, ze mi na konci zustalo celkem dost a velkejch kostek, tak jsem zacal listovak zpatky, co jsem udelal spatne a otacet botu sem a tam, aby mi doslo, ze to jsou zrcadlovy komponenty, abych si mohl postavit druhou botu do paru, tak jsem si dal facku, pac to bylo pekne napsany hned na konci navodu.
    JOPS
    JOPS --- ---
    ja treba pri tech adidaskach taky mel problem. Pytlicek cislo jedna. Chybi kostka, chybi druha, chybi treti, rikam si do prdele. A on pytlicek cislo jedna tam byl 2x.

    A nebo kdyz jsem stavel Discovery, tak tam jsem nebyl schopne dostavit Hubbleuv teleskop a pak ke konci jsem zjistil, ze pytlicek dva tam je asi taky 2x...

    Ale proste Lego je Lego :)
    RSZ
    RSZ --- ---
    VACA: šleha :)
    BONGI
    BONGI --- ---
    Tohle se může hodit: Občas se mi stane, že na Bricklinku nemohu podle čísla najít kostičku. Přitom je to Lego original, má to včechno, co má mít. Pak jsem zjistil, že když do Google zadám "Lego part + to dané číslo", ukáže mi to odkaz na Bricklink, jenže kostička má ještě nějaké písmenko. Pak už to je pohoda. Navíc se mi dnes stalo, že kostka 47976 se mi ukázala trochu jinačí kostku. Pak jsem si všiml drobným písmem "The two different parts identified on BrickLink as 52040 and 47976 reportedly have both numbers molded into both parts" a našel tu svojí pod číslem 52040.
    VACA
    VACA --- ---
    tohle sem musim repostnout:

    LEGO Ski Lift with Automatic Minifig Return
    https://www.youtube.com/watch?v=donIaLRsyMw



    [KURE @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo?]
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PETJU: jj třeba kolega, kterej jede jenom domy už asi deset říkal, ze mu nikdy nic nechybělo a vsechno bylo správně a to má na půdě vystavěný cely ulice. Evidentně jsme se trefili do těch par promile chyb
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    PETJU: Nechápu to, ale začíná mě to srat. Nemám pri kompletovani rad, když jsem celou dobu mírně nervózní, jestli si budu muset objednat chybějící dílky, anebo jestli jsou jinde. Tohle dřív neexistovalo.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Tak Adidas mě hodně baví. Vždycky jedu systematicky podle sáčků, ale troubové to klasicky pomotali a hned první součástky byly místo v jedničce v pětce.

    KAERO
    KAERO --- ---
    SHMADE: akorat ty VIP body musis sbirat dostatecne rychle, protoze jinak ti vyprsi a mas utrum. A to se vyplati.
    KAERO
    KAERO --- ---
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PETJU: Gratulace, v cem spočívá získání? Dost nákupu na ofiko storu?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    NAGASAWA: slusny... nakupuju!
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    OMNIHASH:
    PETJU:

    presne tohle jsem dneska rekl kolegovi, kterej s tim rano prisel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam