• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    TOOMIX: jeee toho robota vzadu vpravo mam, dostal jsem ho k narozkam cca pred 25 lety :) Bohuzel je rozlozenej v heapu.
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MESHUGGAH: ta sbírka není moje :) mám jen Galactic Mediator 6984 ze Space Police
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    KAERO:
    BONGI: Díky! Taky to považuju za jeden z podařenějších setů. Celý název frakce je "Ice Planet 2002" (což v r. 93/94 znělo dostatečně futuristicky), na vozidle jsou ještě sněžnice a motorová pila. Rampa s raketou se dá vztyčit o 90°. Rampa je asi nejslabší místo - jakmile se úplně zavře, dá se otevřít jenom utržením, proto je na fotce pootevřená.

    TOOMIX: To je moc pěkná sbírka, já mám z vesmíru už jen nějakého menšího Blacktrona.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KAERO: Ice Planet a Spyrius jsem vždycky chtěl, ale nikdy neměl :(

    KAERO
    KAERO --- ---
    MESHUGGAH: magneticky nakladana raketa. To jsem vzdycky chtel. Mimochodem, tak me napada, ze ted neni v legu poradne scifi tema. Jo, je tu Star Wars, ale kdo by chtel Star Wars, co stokrat zkopirovali sami sebe. Classic space, M-tron, Black-tron, Ice planet, to mi proste prijde zajimavejsi.
    BONGI
    BONGI --- ---
    MESHUGGAH: Ice planet - tohle je zrovna dost podařený kousek.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MESHUGGAH: tahle kola jsem vždycky chtěl
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    KAERO: chata vypadá dobře, uvidíme jak dopadne po předělávce na final product. A navíc teda zařízli trpaslíky z minulého kola.
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    Předchozí zmínka o raketách mě donutila k vyhrabání tohodle old-school setu:

    KAERO
    KAERO --- ---
    KULHY: ja moc na domecky nejsem. ale vypada hezky, a asi se z ni bude dobre delat nejaky les u mesta plneho modularnich budov.
    BATY
    BATY --- ---
    Review: MOC-55263 – 42098 C Model – Scania Truck and Steering Trailer | Rebrickable - Build with LEGO
    https://rebrickable.com/blog/446/review-moc-55263-42098-c-model-scania-truck-and-steering-trailer/
    KULHY
    KULHY --- ---
    KAERO: Chapu to spravne, ze z toho nemas radost? Me totiz ta chata prijde dost fajn. :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    Vysledky LEGO Ideas druhe 2021. Ani letistni hasic (techni nikdy neuspeje), ani minigolf, ale chata a nejaky hit/single ci cosi.


    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Vyfotila jsem si mestecko.

    Zarazejici je jen to, ze ani nemam deti. Laska, no. :)

    JOPS
    JOPS --- ---
    KAERO: no zmate me to pokazdy, vezmu pytlik cislo jedna a vis jak, necekam, ze tam bude pytlik cislo jedna jeste jeden :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Tak moc diky EZEE, uz jsme se pohadali, kdo to bude mit v pokoji;)
    KAERO
    KAERO --- ---
    nekolik pytliku se stejnym cislem v jedne krabici jsem zazil uz hodnekrat. A musim teda rict (se omlouvam ale fakt se nevychloubam), ze by me nenapadlo ze to nekoho tak zmate. Ja si vzdycky krabici vysypu, prohlidnu, pytliky prohlidnu jeste nez je otevru, takze kolik je kterych pytliku a s jakymi cisly vim driv nez se vubec pustim do stavby.
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    a uz sa nebudete moct vyhovarat na zle pytliky! (j/k ;) )
    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    Do Kladenské továrny LEGO hledáme několik nových kolegů do oddělení Maintenance, Facility, Instalační tým.
    Na pozici Mechanik/Technik s vyhláškou 50 (min. 5 a 6).
    Bližší info pošta
    Děkuji a sorry za spam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam