• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    BATY
    BATY --- ---
    HAITAGAN: Taky nám přišly tyhle sety super a pár jich doma máme... Bennyho loď mi utekla, ale prostě není v mých silách koupit všechno, co se nám líbí, bohužel ;)

    Ale s dnešní inflací je to možná dobrý nápad, koupit si všechno ;)

    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    KAERO: Meh, to se mi teda víc líbila Bennyho Spaceship z Lego Movie. Celkově mi přišly ty lego movie a ninjago movie sety hrozně super a mrzí mě že jich nemám doma víc.
    FARIN
    FARIN --- ---
    OMNIHASH: cca 7300 za kostky + postovny. Slo to v 9 zasilkach + pak jeste 2 kdyz jsem to pro test postavil a delal upravy.
    KAERO
    KAERO --- ---
    Puvodni set. By me zajimalo, pro co by se v prumeru rozhodly deti. Ten stary ma pristavaci plochu! A pozemni vysilac! Ale ten novy vypada fakt huste.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    FARIN: not bad, na kolik to vyšlo?
    FARIN
    FARIN --- ---
    Hotovo.
    Muj dlouhodoby projekt je u konce.
    Nadesignovano (BrickLink Studio), objednano, postaveno, rozebrano a nakonec predano darem.
    Vyzadalo si to dost case ale takuy poskytlo spousty zabavay.
    Predlohou je realny dum.

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PTT: KAERO: Tak jsem si napsal Ježíškovi. :)
    BATY
    BATY --- ---
    CROSS: Konečně si můžeš koupit to, co jsi nikdy nemohl mít jako dítě, co?
    CROSS
    CROSS --- ---
    KAERO: To je teda nehorázná hra na emoce (mojí generace)
    KAERO
    KAERO --- ---
    Bude classic space:


    LEGO Galaxy Explorer (10497) Revealed - The Brick Fan
    https://www.thebrickfan.com/lego-galaxy-explorer-10497-revealed/?
    PTT
    PTT --- ---
    Novy hrad prej v srpnu? Jeste ma byt kosmicka lod a marvelovka

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    77WHITE: Tak tam je nakupujou, takze tech 20-30% je jejich marze :-)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    VACA: zajimavy ze resellujou takhle vzacny sety o tolik napaleny, furt prevysujou ebay o 20-30%
    VACA
    VACA --- ---
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    VACA: co je cislo na ty dva starwars sety? to zni silene nadstrelene…
    BATY
    BATY --- ---
    VACA: Ten Arocs mám. Ale rozbalenej...
    VACA
    VACA --- ---
    Tyjo, dneska jsem zabloudil do prodejny lega na narodni (sel jsem kolem), a jako slusny palky.
    Technic 42043 Arocs za 19999,-
    Velkej Milennium Falcon za 149999,- (neni to preklep, je to stopadesat tisic…)
    Vader’s Tie fighter za 49990,-

    Jako chapu ze tam je to spis asi turistickej obchod… ale to jsou solidni palky. (Vlastne mi to prijde celkem unreal ze to nekdo koupi)
    Ale tak si skoro rikam ze ty velky techniky co jsem nakoupil pred tremi lety, asi jedna z nejlepe se zhodnocujicich investic kterou jsem kdy udelal ;D
    BESH
    BESH --- ---
    KAERO: Jo, to "ponechani vule" funguje. Ale rozhodne to nepusobi jako proper build a pochybuju, ze ta 100% funkcnost prezije vice otevreni a zavreni sejfu. Vymena pinu to fakt resi krasne.
    KAERO
    KAERO --- ---
    JOPS: ech, fotek je na netu milion, otevreny i zavreny, delat dalsi nema smysl. akorat ve finalnim setu neni kolt (coz mi nechybi), a flaska je z nepruhlednych kosticek (coz mi vadi).

    LEGO Bricklink Sheriff's Safe 910016.
    https://youtu.be/OOvj78MBSUY
    JOPS
    JOPS --- ---
    KAERO: Hod sem nějakou fotku, otevřený vs zavřený :)
    KAERO
    KAERO --- ---
    Tak jsem si postavil Serifuv trezor. Boziii. Uzil jsem si to, a jeste si to uziju az se kluci budou snazit trezor otevrit. Dynamit jsem nechal uvnitr, aby to meli tezsi :)

    Kdyz ten set vysel, tak se resilo ze je chyba v dilcich a navodu, misto 1/2 pinu tam by snad mel byt 3/4 pin. Procital jsem nejake diskuze, vcetne toho ze rodic nadava ze trezor nejde detem spolehlive otevrit. Tak jsem cekal, ze kdyz jsem v posledni vlne zasilani, budu uz mit opravenou verzi. Nemam. Ale taky zjistuju, ze i s puvodnimi 1/2 piny trezor funguje na 100 %. Akorat musi clovek premyslet, a musi ponechat v mechanismu dostatecnou vuli. Vzhledem k tomu, ze set je oznaceny jako 18+, si myslim ze by to mel kazdy dospely zvladnout. Mozna mohlo byt v navodu naznaceno ze ma clovek nechat vuli, podobne jak tomu byvalo ve starych technic setech z 80-90 let.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam