• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    EMMET
    EMMET --- ---
    JON: Je to výroční stavebnice k 90 letům od zaloežní firmy LEGO. Bohužel to neznamená, že jsou hrady zpátky :-(
    JON
    JON --- ---
    KAERO: u lode jsem si toho vsim, u hradu ne. mel jsem tolik radosti, ze jsou hrady zase zpatky, ze jsem to prehlid.
    KAERO
    KAERO --- ---
    JON: jo, to mas pravdu. na te stare lodi se mi libi ta stavebni jednoduchost, mame jinou lod z toho obdobi, a kluk ji ma rad, postavi ji a prestavi ji za chvilku. Jenze si vsimni vek u tech novych setu: 18+. Ty jsou ciste delane pro vzpominajici stariky, jako jsme my, kteri maji cas leda tak to postavit a pak si to vystavit na policce :)
    JON
    JON --- ---
    KAERO:
    PTT:
    oba sety jsou super, ale za me to zbytecne kazi ten nadbytek hkadkejch kosticek - zakonceni cimburi (jak na tom asi bude sedet lego-sokol, jak na tom asi bude stat lego-lucistnik, ha?), nabehovy hrany kridel - ty mi treba prijdou takovy stavebne "intimidating", postavim to podle navodu, ale na vlastnich stavbach zhlavy takovyhle vyfikundace nikdy mit nebudu - detskym pohledem.
    BATY
    BATY --- ---
    HAITAGAN: Taky nám přišly tyhle sety super a pár jich doma máme... Bennyho loď mi utekla, ale prostě není v mých silách koupit všechno, co se nám líbí, bohužel ;)

    Ale s dnešní inflací je to možná dobrý nápad, koupit si všechno ;)

    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    KAERO: Meh, to se mi teda víc líbila Bennyho Spaceship z Lego Movie. Celkově mi přišly ty lego movie a ninjago movie sety hrozně super a mrzí mě že jich nemám doma víc.
    FARIN
    FARIN --- ---
    OMNIHASH: cca 7300 za kostky + postovny. Slo to v 9 zasilkach + pak jeste 2 kdyz jsem to pro test postavil a delal upravy.
    KAERO
    KAERO --- ---
    Puvodni set. By me zajimalo, pro co by se v prumeru rozhodly deti. Ten stary ma pristavaci plochu! A pozemni vysilac! Ale ten novy vypada fakt huste.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    FARIN: not bad, na kolik to vyšlo?
    FARIN
    FARIN --- ---
    Hotovo.
    Muj dlouhodoby projekt je u konce.
    Nadesignovano (BrickLink Studio), objednano, postaveno, rozebrano a nakonec predano darem.
    Vyzadalo si to dost case ale takuy poskytlo spousty zabavay.
    Predlohou je realny dum.

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    PTT: KAERO: Tak jsem si napsal Ježíškovi. :)
    BATY
    BATY --- ---
    CROSS: Konečně si můžeš koupit to, co jsi nikdy nemohl mít jako dítě, co?
    CROSS
    CROSS --- ---
    KAERO: To je teda nehorázná hra na emoce (mojí generace)
    KAERO
    KAERO --- ---
    Bude classic space:


    LEGO Galaxy Explorer (10497) Revealed - The Brick Fan
    https://www.thebrickfan.com/lego-galaxy-explorer-10497-revealed/?
    PTT
    PTT --- ---
    Novy hrad prej v srpnu? Jeste ma byt kosmicka lod a marvelovka

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    77WHITE: Tak tam je nakupujou, takze tech 20-30% je jejich marze :-)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    VACA: zajimavy ze resellujou takhle vzacny sety o tolik napaleny, furt prevysujou ebay o 20-30%
    VACA
    VACA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam