• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Jo, opustili, piratama, rytirema, a podobne. Soucasnejm zbranim se ale porad vyhejbaj, mam pocit.
    CROSS
    CROSS --- ---
    ad GDY: kdysi jsem cetl, snad v nejakym zurnalu typu 100+1 nebo takovem (je to uz opravdu dlouho) rozsahlej clanek o LEGO, kde prave psali o zasadach, jako ze lego zasadne nevyrabi jako soucastky zadne zbrane. (pamatuju si z detstvi, ze postavit nejakej kanon byla vyzva :-] a vyzbrojit ty pandulaky bylo mozny jen nekolika univerzalnimi bazmeky, ktere mohly predstavovat temer cokoli ;-])

    kdyz ted vidim soucasnou produkci (no uz nekolik let), prijde mi, ze tenhle princip davno opustili...
    XETH
    XETH --- ---
    AXTHEB: pošli fotečky
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Tak sem si udelal robutka, kterej mi doma uklizi;)
    GDY
    GDY --- ---
    SALAM: je opravdu tak, firemni politika lega byla a je od zakladu antimilitaristicka, takze bych se vubec nedivil, ze to tak bylo s tema zelenyma kostickama..
    jsou si sice vedomi toho, ze tim ztracej obrovskou cast trhu, cehoz samozrjeme hned vyuziva konkurence, ale na jejich mineni se nic nezmeni.. uz samotnej nazev lego je spojenina dvou slov: ucit se a hrat si..
    nicmene ke konci minulyho stoleti precijen museli podniknout nejaky kroky ke zvyseni nabidky ale aby se drzeli svyho presvedceni a zaroven vyhoveli poptavce tak zavedli stavebnice s vesmirnyma tematama, a to hlavne StarWars a asi pred dvouma trema rokama Bionicle
    SALAM
    SALAM --- ---
    CATHACK: heh, to je HC :D
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    SALAM: LOL, to mi připomnělo tahle slova:

    The most common colors of basic LEGO bricks are red, yellow, blue, black, white, and light grey. Other colors joined the palette in the late 1990s. The LEGO Group avoided making green bricks for a long time, fearing they would be used to build modern military vehicles and use LEGO bricks as a war toy, but that fear seems to have abated.
    http://en.wikipedia.org/wiki/LEGO

    Zajímalo by mě, co je na tom pravdy. :)
    SALAM
    SALAM --- ---


    Keby toto naozaj predavali, su na mne ziskovi :)
    NASA
    NASA --- ---
    AXTHEB: tak doufam, ze brzo nahodis fotky a report, co to vsechno umi :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ANT_39: Musis koupit predem, takze sem koupil krabici Dupla pro synovce, jednoho pajdulaka a ten mindstorm RIS a zaplatil sem 9000,-
    STIEPAAN
    STIEPAAN --- ---
    AXTHEB: creator? to je naka zvrhla metalova skupina, ne? .-D
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    AXTHEB: Musis to lego za pet stovek koupit predem, nebo ses koupi mindstormu za 10.000 stal clenem a tim padem ti nauctovali jen 8.500 :)?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Treba kyblik Creator za ctyri kila (obsahuje 500 kosticek) ;)
    CROSS
    CROSS --- ---
    AXTHEB: ono existuje i lego za min nez pet stovek? ;-]
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    V legacku, cena pro cleny LEGO klubu, clenem klubu se stanes, kdyz koupis lego aspon za pet stovek.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CATHACK: osm a pul tisice.
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    AXTHEB: Za kolik jsi to pořídil? Já to viděl za cca Kč 10'000,- !
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    No, ja se kvuli tomu budu muset ted dost zoufale omezovat, ale za toho roverbota jezdiciho podle nakresleny cary to i stoji;)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    AXTHEB: JÁ CHCI TAKY TAKY TAKY!!!! Proč jedni můžou mít to, co ostatní nemůžou?! CHCI CHCI!!!
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Juchu! Dneska jsem se stal majitelem krasne nove krabice Lego Mindstorms - Robotic Invention System 2.0
    ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam