• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AXTHEBLego - stavebnice pro vsechny generace
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Juchu! Dneska jsem se stal majitelem krasne nove krabice Lego Mindstorms - Robotic Invention System 2.0
    ;)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Legacek? To sem se nemel dozvedet, sakra
    http://www.legacek.cz/
    AKA_33
    AKA_33 --- ---
    taqowe weci mi ani neukazujte nebo mi nezbyde ani na nowe boty .. jak rychle poletim do Legacka na Siskoff ukojit touhu po profilowanem plastu ,)
    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---

    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---

    SHEILA_B
    SHEILA_B --- ---

    SILVER
    SILVER --- ---
    Neměl by někdo z vás linky na nějaký lego horoy, či SF? Mám akorát jeden horor a 2001...
    SIGY
    SIGY --- ---
    CZUPA
    CZUPA --- ---
    Znate tenhle free lego constructor?
    Block CAD

    Vypada to takhle:
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Jako husty, chtel bych mit tolik volnyho casu;)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    MONKOK: Tomu se říká vysokorozpočtová LEGO animace..
    CZUPA
    CZUPA --- ---
    CATHACK: on to prave nekde schrastil, byl to takovy mlady pohodar (asi az prilis mlady, kdyz nam kradl hracky :)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    CZUPA: Verze s ředitelem zní velmi pravděpodobně. :)
    CZUPA
    CZUPA --- ---
    ACID: joo, asi jo, nechapu proc nam to nepucili vickrat (asi to nekdo rozkradl nebo si s tim hral reditel)
    ACID
    ACID --- ---
    myslis LEGO Dacta? ;)

    taky jsem si s tim na zakladce hral... hlidani teploty skleniku, ruzny pohyblivy vozitka...
    CZUPA
    CZUPA --- ---
    CATHACK: my to pripojovali pres kabely a takovou interface-krabicku, taky to bylo cca v roce 1996, je videt, ze doba pokrocila

    tehdy to bylo jenom jako nejaky vyukovy projkt, normalne se to neprodavalo, vypada to jako faracka, doufam ze to zlevni, nechal bych se zavrit do blazince se vsim legem z detstvi + timhle a stavel bych monstrboty...a svet by i lezel u nohou...CHA! CHA CHAA!
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    Btw, tvorba rozhrani autodraha x lego byla docela boj...
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    Hm, zrovna nedavno jsem se zblaznil (ani zhulit jsem se nemusel, mam to od tohohletoho... od prirody) a postavil auticko z lega na autodrahu. Nemam motorek, takze musel poslouzit harddiskovej. (nebo byl z cdromky? hmmm...) Jezdilo, zatacelo, i krizenou drahu to ustalo, nicmene pak se mi zmineny motorek spalil. (nominalne je snad na 1.5 nebo 3V, ja do toho kvuli vykonu cpal 12). Takze ted smutne koukam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam